Нещодавно, 19.10, ми святкували день народження нашої Академії та день народження нашого ректора (савпадєніє?😀😀)
Передісторія: до цього дня першокурсники готували флешмоб. Готували ми його впродовж двох тижнів. Декілька днів на тиждень нам доводилось проводити свій вільний час в підготовці до цього дійства. Насправді, кожного разу вислуховувати нотації від Джона Сноу було не дуже кльово 😄 (чому Джон Сноу? а тому, що наш голова Братства Спудеїв дууууже схожий на короля Півночі ☺) Але він ж знає, що поки нам не надаєш копняків під жопки, то результату не получиш. Тому завдяки йому, ну і звичайно нашим старанням, результат був дуже крутий.
Оскільки в нашого ректора прізвище Пасічник, то у нього мають бути свої бджілки. Тому з кожного факультету мала бути хоча би одна бджілочка або бджолик 🐝. У нас було дві ргмівські бджілки : я і моя подруга Діна, яку ви часто будете бачити на фото.
Після флешмобу відбулась ярмарка, на якій можна було купити прикраси, смаколики, зошити/блокноти/ручки/магніти/значки з символікою ОА, та книги про історію нашої альма матері. Під час ярмарки відбувся аукціон, на якому можна було придбати певну кількість балів із певного предмету за нашу спеціальну валюту (бджолики). За деякі бали відбувались справжні батли, під час яких ціна за бали підіймалась і до 15 бджоликів. В перервах між аукціонами на сцені виступали наші зірочки-співачки та наші гітаристи (Інга та Дмитро ван лав ❤). Також відбувся танцювальний батл між двома командами. В кінці ярмарки провели конкурс на найкращих бджілок, в якому перемогли бджілки гуманітарного факультету (що що, а кричати гуманітарній вміє)). Проте, незважаючи на результат, ми не засмутились. Особисто мені, в цей момент згадались слова нашого студентського декана Васі Мутерка: “Ви вже кльові тому, що ви на РГМі” ❤
Як на мене, такі івенти дуже важливі для першокурсників. Адже, незважаючи на те, що ми навчаємось тут лише другий місяць, ми вже відчули себе частиною ОАшної сім’ї.
З двадцятитрьохріччям тебе, люба Академія. ВІВАТ! ВІВАТ! ВІВАТ!
🐝відео про день академії можна подивитись тут: https://youtu.be/mBexOtFXXUc 🐝