Не назва блогу, а адреса веб-сторінки, на якій ви зможете знати багато чого цікавого. Це сайт, на якому періодично оновлюється інформація щодо проведення різних онлайн олімпіад від ОА (минулого року і сама була учасником не однієї з таких).
16 березня «Острозька академія», зокрема економічний факультет, проводив зустріч з майбутніми абітурієнтами і вступниками. Нагодою для цієї зустрічі, стали перші регіональні олімпіади з «Основ економіки» та «Інформатики».
Зазвичай такі зустрічі розпочинаються реєстрацією учасників, і ця зустріч не стала винятком. 20 учнів з різних шкіл приїхали щоб спробувати свої сили та дізнатися якомога більше про рідну ОА. Студенти та викладачі із радістю зустріли майбутніх спудеїв, і були щасливі відповісти на всі запитання старшокласників.
Сам процес написання олімпіади контролював викладач інформатики, і за сумісництвом куратор групи Е-13, Квашук Олександр В’ячеславович. Хлопці та дівчата з усією відповідальністю підійшли до розв’язання олімпіадних завдань, і ніхто навіть не намагався списувати (дивно правда ж?). Відведений час для виконання завдань вийшов і всі учасники були готові, за чаюванням та душевною розмовою з волонтерами, почути хто ж переміг. Результати оголосила Харчук Юлія Юріївна, ви обов’язково познайомитеся з нею коли будете в нас навчатися. Вітаю вас переможці! Після чудової екскурсії стінами одного з найкращих університетів України, всі учасники отримали грамоти.
Студенти були дуже задоволені такою продуктивною зустріччю (надіюся учасники олімпіад також). Ми чекаємо вас знову і знову.
P.S. Всю інформацію яка стосується таких зустрічей ви можете знайти на нашій сторінці в фейсбуці. Долучайтеся будемо раді вас бачити)))
https://www.facebook.com/groups/156110371669339/
До речі, в нас березень дуже продуктивний місяць. Заплановані ще дуже цікаві зустрічі, тому чекаємо вас)))))))))))