В Острозі часто проводиться багато цікавих заходів на базі Campus Ukraine. 22-го листопада мені випала нагода потрапити на один із них.

Offline Party проводилася в будинку культури та тривала з 18:00 до 21:00. При вході треба було залишити телефон у спеціальній коробці. Відповідальність за збереження телефонів організатори взяли на себе, видавши всім номери, під яким залишили ваш телефон, та заховавши їх. Далі нам показали соціальне відео про залежність від Інстаграму, яке показало відношення оточуючих до людей, які цим страждають. Після цього на нас чекав квест. На різних локаціях сиділи люди, розказували свої історії про проблеми від постійного сидіння в інтернеті, давали невеликі завдання. Наприклад, відгадати слово зі сфери соціальних мереж, знайти загублений телефон у великій залі, написати 5 причин, чому ми маємо відповісти на повідомлення в той самий момент, коли воно прийшло, або 5 тем для розмови, на яку людина дійсно зможе відволіктися від телефону. Пройшовши це, нас всіх завели в одну залу, та ми мали виконати останні завдання. Знайти в приміщенні будинку культури людину з якоїсь категорії (наприклад, ту, яка взагалі не має телефону або прийшла сьогодні в червоних шкарпетках) та записати на листочок її ім’я, і потім придумати оригінальну рекламу препарату від залежності.

Пізніше нам показали ще одне відео, розкривши суть того, що життя проходить повз нас, коли ми зависаємо над екранами наших гаджетів. Не знаю, як хлопці, але дівчата точно трохи всплакнули після цього відео, чесно.

Заспівавши пісню “Надія є” під гітару, яка стала гімном таких зустрічей, всі розійшлися грати у різні ігри. Особисто я захотіла зіграти в “Soularium” або, простіше кажучи, фото-тест. Ця гра була створена в США професійними фотографами спеціально для руху Campus. Є 50 асоціативних фотографій, які можуть відображати певні стани людської душі, і ти маєш вибирати ту, яку вважаєш підходящою, після певного питання. Питання можуть бути абсолютно різними, наприклад, що таке любов або у чому ти бачиш бога. До речі, Campus базується на християнських цінностях і пропагує їх. Проте, якщо ви сповідуєте іншу віру, або взагалі не являєтеся віруючою людиною, то не думаю, що вам це буде заважати.

Я досить гарно та весело провела час, знайшла нових друзів, стала ближче зі старими друзями, не пошкодувала, що витратила ці 3 години не на навчання, бо це ще більше допомогло мені зрозуміти, що, витрачаючи менше часу у соціальних мережах, я звільнюю більше свого часу для інших корисних занять.

Зараз я беру участь у челенджі та виконую різні завдання впродовж 4-х днів. У перший день треба було роздрукувати “90 років свого життя у тижнях” та замалювати ту кількість тижнів, які я вже прожила від свого народження і до сьогодні (я таку штуку зробила вже давно і регулярно заповнюю її, тому для мене це завдання було ще легше), написати свою довгострокову мету та 3 пункти її досягнення. Про нові завдання цього челенджу та незвичайну для мене подорож на цих вихідних дізнаєтеся у наступному блозі. Буде дууууже цікаво, запевняю вас! 🙂