Hey, I’m baaack! 🙂 Навчальний рік добігає кінця, та на мене вже чекає сесія. Ось сьогодні складали іспит з історії України, у п’ятницю результати, тому keep your fingers crossed for me!

Цього тижня у мене ще два модулі та практична, а я згадую старі добрі часи «начитки». Бували періоди, коли можна було прийти з пар та просто лягти спати. Серйозно. Але цей час давно минув разом з лекціями, вже закінчуються практичні та почалися перші екзамени. Мені подобається, що у нас усі іспити «розкидані» на цілий місяць, більше часу на підготовку та менше нервів. А найбільше я хвилююся через усний іспит з історії української культури. Це абсолютно новий для мене формат, побачимо, що з цього вийде.

Я в основному пишу тільки про навчання, але цього разу хотілося б згадати волонтерську діяльність. Справді, в ОА можна реалізувати себе у різних сферах – від PR до акторської майстерності. Часто відбуваються конференції, які потребують допомоги студентів – провести екскурсію, зареєструвати учасників, зустріти на зупинці та допомогти дістатися до Академії/гуртожитка. Також, у Острозі організовують фестивалі. Мої однокурсниці брали участь у відкритті туристичного сезону. Вони грали мешканців Острога часів князя Острозького, дія відбувалася на Замковій горі, а автентичну атмосферу створював стилізований одяг. Цих вихідних відбудеться фестиваль «Острог – Ренесанс». Знову ж таки, перший курс бере активну участь у організації подій. Студенти будуть проводити майстер класи, очолюватимуть тематичні зони родинного пікніку та багато іншого. Особисто я буду фотографом 🙂 Варто згадати студентське самоврядування, органом якого є Братство Спудеїв. Основна мета Братства спудеїв – забезпечення захисту прав та інтересів студентів, участь студентства в управлінні навчальним закладом, а також надання йому можливості для творчого та інтелектуального розвитку. Загалом, можливостей дуже багато, було б бажання та час займатися чимось корисним.

 


Щодо цікавих подій у самому університеті – їх дуже багато. Часто проводять квести, класні лекції, перегляд фільмів, тематичні вечори «Що? Де? Коли?» та мафія. Можна бути як організатором/ волонтером на подібних подіях, або просто учасником.

Тому, усім успіхів на ЗНО та чекаємо на вас у стінах ОА! 🙂