Bonjour! Je m’appelle Tania. Comment ca va?
Усім привіт! Хочете взнати, що новенького на РГМі? Нова мова!
На першому ж занняті-знайомстві з ОА ви будете мати можливість вибрати свою другу мову. Французька чи німецька? It’s up to you.
Як ви вже зрозуміли, мій вибір зупинився на ніжній, романтичній та дууже милозвучній французькій. Французька — третя романська мова за кількістю мовців після іспанської та португальської. У 1999 вона була 11-ю серед найуживаніших мов світу, французькою розмовляють від приблизно 70 мільйонів до 128 млн людей як рідною (їх називають франкофонами) до 190 мільйонів загалом.Французька мова — друга у світі за популярністю вивчення як іноземної мови. Кількість людей, які справді здатні спілкуватися французькою мовою, налічує близько 200 мільйонів.
Знаєте, спочатку здавалось, що французька дуууже складна і не підвладна моєму язику літера “р” стане просто величезним комочком в ідеальній пюрешці😂 Та насправді, з кожною спробою, кожною парою та кожним вимовленим словом все стає значно простіше та цікавіше.
Тому, бажаю вам зважити всі “за” та “проти” і вибрати ту мову, яка буде вам до душі, щоб не мучитись 4 роки над мовою, від якої вам закручується язик у вузлик і в’януть вуха. (звичайно, некрасивих мов не буває, але кожному своє)
Au revoir! ❤❤❤