Привіт!

Як ваше життя? Бо моє летить у такому шаленому темпі, що тільки встигай за ним!

Цей тиждень настільки насичений та загружений, що я почуваюсь як вичавлений лимон.

Окрім п’яти пар та безліч практичних щодня, у нас розпочалися репетиції  флешмобу до дня народження академії та довгоочікуваний Кубок ректора з футболу! Це неймовірні відчуття, коли ти сидиш на кортах та щосили кричиш, аби підтримати команду свого факультету!

 

Отож, настав той час, коли в мішки під очима можна заховати кенгуру, а кава-це musthave і запорука того, що ти не заснеш під час лекції.

Єдина і дуже важлива порада-ніколи, чуєте мене, нікоооли не залишайте підготовку до практичних на останній момент, інакше ляжете ви спати, в кращому випадку, опівночі, а в гіршому- під ранок. Повторюю вкотре, що ОА-це не те місце, де ви зможете побити байдики, тут справді потрібно work hard!

 

Розповісти я б хотіла про неймовірну подію-English club-це тижневий інтенсивний курс розмовної англійської з носіями мови. Ми мали можливість поспілкуватись з шістьма волонтерами з Америки та дізнатись дуже багато нового! Нас поділили по рівню знань англійської мови, я потрапила в групу advanced і працювала з викладачами Джоном та його мамою Дороті, проте на coffee-breake усі мали змогу познайомитися ближче з іншими волонтерами. Це був незабутній час, адже, я не хотіла звідти йти навіть попри втому! Американці-це люди-енерджайзери! Їхнє «what’s up, Alina?»  з широчезною посмішкою на обличчі піднімало настрій до найвищого рівня! Моєю найбільшою мрією було поїхати в США, а зараз це стало ціллю!

My dear american friends, see you soon!

Й дійсно, Острозька Академія надає безліч можливостей з самого початку, головне хапайте їх і ви не пожалкуєте! В суботу ми отримали наші сертифікати та попрощалися з цими чудовими людьми, які за тиждень стали такими рідними. Їхні очі світилися щастям, а це найголовніше!

A далі новий тиждень, нові знайомства та нові можливості, тому to be continued..🤗