Ось нарешті пройшло святкування Дня академії. Ми чекали на це дуже довго, адже цей день постійно переносили. Це був мій перший День академії( надіюсь, що не останній). Незважаючи на погоду, а у нас лив дощик, все пройшло прекрасно. Святкували ми день нашої алма-матер три дні. Святкування розпоалося із відкриття першого памятника Острозької Біблії-тріумфальної арки. На це відкриття прибув сам президент нашої країни( ну про це я вам вже розповідала). Наступного тижня, тобто ось цього що був, про який я вам зараз розповідаю нарешті відбувся флешмоб, до якого ми готувалися дуже довго. Як на мене ,він пройшов круто. Незважаючи на холод та мокрий сніжок, ми все-таки зробили це. Та й не лише флешмоб був основною подією того дня. Ми встановили рекорд України. Цей рекорд є вже п`ятим для нашої академії. Детальніше про той день дивіться у випуску новин.

Наступного дня, тобто в середу, у нас відбувся ярмарок, аукціон балів з різних предметів, лотів, конкурс на найкращу бджілку, адже ми ж бджоленята) Також мені вдалося відвідати відвідати концерт Назара Плиски-Пасічника. Цьому хлопцеві всього 12 років, але він дуже гарно грає на скрипці та фортепіано. Він є дуже талановитим.

Ну і трошки про навчання: тиждень знову був важким. Знову ці недоспані ночі. Це ж РГМ, що зробиш)

Ще одна важлива новина цього тижня: я нарешті перебралась до гуртожитку №7. Він знаходиться трішки далеко від академії, але жити можна. Скажу вам так ,для того, аби поселитися в Острозі треба пройти дуже хороший квест, адже потрібно прописатися в місті, а для цього потрібно знайти куди ж саме йти. Також потрібно пройти медогляд. Ну і звичайно знайти свій гуртожиток, оскільки я спочатку трішки поблудила.

Що ж я хочу сказати наостанок. Наостанок я хочу привітати нашу альма-матер з її днем. Оскільки я з РГМу, то привітаю я англійською мовою.

My dear academy, I wish you to remain the best university in our country because you really deserve it. You were my the greatest dream, and I am so happy that it really come true. I am so proud to study here. You are the mother of high education in our country because you were the first one. I wish more prosperity, more and more clever students.

I just can`t live without you.

From RGL with lots of love)