How are you going to spend your weekends? RGL students are going to read some English stories and to learn by heart Gaudeamus Igitur.

То було трішки про мої плани на ці вихідні. Привіт всім) Нарешті сьогодні вихідний. Нарешті я вдома. У себе вдома. Що ж, на вихідні страшенно багато роботи. Тому, від вихідних лишилась одна назва) Проте, true RGL students will never give up.

Готові почитати про ще один з тижні навчання студентів РГМу? Ок, тоді поїхали)

Почнемо з класики: тиждень як завжди важкий. Практичні кожного дня. А ще й до того нам почали розповідати про те, що ж нас чекає в грудні. Скажу одразу, грудень буде гарячим місяцем) Адже сесія is coming! Від цих всіх слів стає трішки не по собі, та навіть і не трішки… Ну що ж ти хочеш, Насте, ти ж студент) Важко, не важко, але потрібно вчитись)

Розкажу, що ж нас чекає. По-перше, модулі. Багато модулів. Дуже. Заліки… з фізичного виховання.  Також потрібно вивчити напам`ять Gaudeamus igitur, Pater Noster, Sententiae Antiquae, Quo usque tandem abutere, Catilina, patientia nostra….Налякала вас? Це латинь. Але ми ж РГМ, ми ж прорвемось) Ви ж вірите у нас ,правда? Тримайте за нас кулаки. Модул будуть з усіх-усіх  предметів, які ми вивчаємо за цей час. До речі, невже ж то вже типу пролетіла половина першого курсу?) Як ж швидко летить час!

Цього тижня був Speaking Club, грали у мафію, були покази відомих фільмів, вистава до дня народження Гальшки Острозької. Але, на жаль, через величезний брак часу я не встигла відвідати всі ці події. Проте, знайте, що ми не живемо лише навчанням. У нас кожного тижня проводять усілякі цікаві заходи. Тому, шановні абітурієнти, я вірю, що ви станете спудеями нашої альма-матер, і я закликаю вас відвідувати всі ці заходи, адже воно того варте)

Що ж я ще хочу вам розповісти. Повернемося до теми вивчення англійської мови на нашому факультеті. Цього тижня ми мали першу лабораторну  роботу з англійської мови. Що ж потрібно було зробити? Викладач надіслала нам аудіофайл, який потрібно було прослухати, записати почуте, зробити транскрипцію, і, найцікавіше, записати себе, тобто свою інтерпретацію того тексту, наслідуючи інтонацію автора. На наступній лабораторній роботі ми обговоримо проблеми довкілля. Окрім цього, у нас буде Home Reading and Home Watching. На Home Reading нам потрібно прочитати два оповідання, а потім обговорити їх. На Home Watching нам потрібно подивитися два фільми англійською мовою. Потрібно виписати незнайомі слова, а також нас чекає 55 питань на обговорення.

Ось таке наше життя на факультеті романо-германських мов. Я сподіваюсь, що наступного року буде ще більше фрешерів на нашому факультеті) Що ж, маю бігти, hometasks are waiting gor me)

Have a nice weekend)

Keep calm and study hard)

And my dear RGL student, we will conquer this mountain of RGL misery)

Love RGL because we love you)

P.S. Always keep flat-lip position)mhtc_kruv-y