Сооу, привіт усім.
Час для розмови про погане? Я думаю, що пора.
Соу, адаптаційний період для дівчинки з міста, населення якого більше від населення Острога, мабуть, вдвічі (якщо не більше) та інфраструктура якого в овер100500 разів розвиненіша, пройшов провально. Пристосуватись до маленького,спокійного і майже безлюдного міста було вкрай важко. Після перших тижнів почалась шалена ностальгія за домом,за людьми,яких бачила кожного дня, за звичним оточенням. Пропало бажання прокидатись зранку і бачити кожного разу одне і теж: скромна кімнатушка на 4х в гуртожитку, ванна кімнатка,в які постійні черги, дорога до академії, яка займає 15-20 хвилин, сама академія,в якій від тебе постійно вимагають виконане домашнє, послушність і 100відсоткову відвідуваність, знову дорога додому, гуртожиток. Приготувати собі їсти? Ні, навіщо? -3кг, синці під очима від недосипання, постійні гуртожитські “веселощі”, які мало того, що не дають виконати домашнє і поспати, так ще й забирають бажання ранком прокидатись вчасно.
Захворіла? Бігом в медпункт! Пропустила по хворобі 3-4 дні, відвикла від університету. Чому б ще не пропустити?(нічого ж страшно, правда?)
Проте, в стінах ОА таке не діє! На моє місце є, як мінімум, 13 охочих. Це до мене донесла моя кураторка (надзвичайно хороша людина, яка завжди нас підтримує і наставляє на правильну дорогу. дякую, Світлано Вікторівно!❤) і декан нашого факультету (надзвичайно приємна жіночка, яка завжди ввійде в наше становище, зрозуміє, дасть настанови і попередження).
Так, Острозька Академія була і є моєю мрією. Звичайно, тут зовсім непросто, деколи просто нестерпно, але воно того варте! Тому, коли наступного року будете відчувати себе втраченими в цьому “дорослому житті”, то краще поговорити з батьками,з куратором,з студкураторами,тими ж викладачами або деканом. Ніхто з них не відмовить вам у пораді чи настанові!
З’явився у мене тут друг-психолог (Віталік, привіт) зовсім недавно, який провів мені психологічний тест “Баранчик в бутилочці”😄. Насправді, це звучить смішно, але завдяки йому я багато дізналась і про себе, і про своє сприйняття оточуючого, і про причини такого важкого і затяжного адаптаційного періоду. Тому, ще одна порада: не бійтесь спілкуватись з новими людьми, заводити друзів. Студенти ОА всі дружні і завжди допоможуть.
🐣Майбутні фрешери, а особливо ті, хто помішаний на мрії вступити до НаУ ОА, зовсім скоро відбудеться день Відкритих дверей! Не пропустіть можливості оглянути все це поближче, і переконатись в свому бажанні! Адже минулого року я надзвичайно хотіла приїхати сюди на двд, але “профукала” цю дату. Ми чекаємо на вас 02.11, веселощі обіцяємо!
Програму ДВД можна подивитись ось тут: http://events.oa.edu.ua/event/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b0-%d0%b4%d0%bd%d1%8f-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b8%d1%85-%d0%b4%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b9/ 🐣
🐠ІНФОРМАЦІЯ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ.
Якщо у вас є конкретні запитання, відповідь на які ви хочете почути, або конкретні теми для наступних блогів, пишііііть мені:
Vk : https://vk.com/id261150586 

Facebook : https://www.facebook.com/lilit.leto

Instagram : https://www.instagram.com/lilit_leto1/

Love u 🐠