Привіт усім)

Цей тиждень дуже насичений блогами, адже незабаром закінчення навчального року і треба добросовісно закінчити свою блогерську діяльність.

Тому цього разу я розкажу вам про наш осередок Legal hackers та як же він живе зараз.

Я вже одного разу розповідала що таке ці legal hackers i цей legal tech і чим ми плануємо займатись.

І оскільки осередок не стоїть на місці а намагається розвиватись і йти в ногу з іншими універами, то ми цього тижня знову провели лекцію.

Якщо точніше, то це була не звичайна лекція, а вебінар на тему “Дизайн мислення” його проводили дуже круті люди — спікери, які практикують його постійно у своїй діяльності, Павло Русев (співзасновник Pinky Solutions) і Дарʼя Кушнір (менеджер Impact Hub Odesa).

Хоа формат розмови не найкращий, але пори спілкування через монітор, нам вдалось налагодити зв’язок і триматись на одній хвилі. Цікава розповідь, наповнена простими і реальними прикладами з життя, дозволила справді зрозуміти наскільки важлива ця тема і як ми можемо користуватись цим на практиці.

Шкода, що ми не змогли провести воркшоп, як планувалось, оскільки формат не дуже цьому сприяв, та попри це ми знаємо, що тема зацікавила і обіцяємо наздогнати втрачене згодом!

Якщо коротко про те, що нам вдалось зрозуміти:

Дизайн мислення — це те, що використовують не лише юристи. Це те. Що допомагає вирішити суспільні проблеми, з якими ми стикаємось щодня. Це емпатія, вміння підтримати і зрозуміти, як допомогти. Це шлях впровадження рішень, що принесуть користь суспільству, а ще це те, що активно практикують закордонні університети.

Сподіваємось, що незабаром і ми матимемо шанс навчатись цьому не лише на вебінарах, а й в університетах.

І не забувайте долучатись до нас!

Чекаємо!

Усім добра!