Привіт, любі друзі! Навчання продовжується і все стає щоденною рутиною! Скажу відверто, я шалено втомилась і мені потрібно хоч тиждень на перезагрузку! Часу, як зазвичай, не вистачає, дедлайни горять, проте, я щиро вірю в те, що наступного тижня буде легше!

Минулого тижня ми мали зустріч з представниками глобального молодіжного проекту U-Report Ukraine Дмитром Бураком і Дарією Менделою, а також лідером відомого українського гурту «Шосте Чуття» Михайлом Бучковським.

UReport Ukraine — це глобальний молодіжний проект, впроваджений фондом ООН UNICEF, швидкі опитування через безкоштовні sms або Twitter, які дозволяють дізнатися думку молоді щодо важливих суспільних питань. Молодь, незалежно від своєї статі, місця проживання, має змогу висловити свою думку, тим самим змінюючи державу на краще.

Михайло поділився своїм тернистим життєвим шляхом і розповів про створення свого гурту. Окрім того, ми мали змогу послухати його пісні наживо та навіть виграти два квитки на його концерт, просто запитавши те, що нас цікавить. Це було неймовірно і я аніскілечки не жалію, що змогла прослухати його лекцію!

А ти, любий абітурієнте, Зберігай спокій і насолоджуйся!

Останній шкільний рік – це найкращий час для потепління у стосунках з однокласниками, а також прекрасна нагода поспілкуватися зі своїми вчителями й наставниками. Життя має власну систему пріоритетності – скоріш за все, ви побачитеся усі разом лише через 5 років на зустрічі випускників. Тож варто більше часу проводити з людьми, які за останні 11 років стали тобі справжньою родиною. Йдеться про сотню фотографій у всіх соціальних мережах з підписом «я люблю вас!» і хештегами, які зрозумілі лише вам. Про обійми, зізнання у вічній дружбі та мільйони посмішок, які зігріватимуть серце спогадами перед першою сесією.

Більшість шістнадцятирічних страшенно переживають перед першим кроком у доросле життя – так переживала свого часу і я. За темною завісою з написом «Студентське життя» хотілося б побачити вражаючі вечірки, величезну стипендію і, бажано, ніколи не стикатися із сесією. Перед тим, як вилітати з рідного гнізда, варто запам’ятати одну дивну річ: рубікон між школою й університетом – це одна з найкращих митей життя. Її варто цінувати понад усе. Використовувати наповну й думати про неї трошки більше, аніж про ЗНО.