Чомусь саме так захотілося назвати новий пост) Рядки із пісні всесвітньо відомого гурту The Beatles-Lemon Tree. А, дійсно, погода щось жартує з нами) Хочеться вже тої справжньої весни та тепла)

Навчання, навчання та ще раз навчання. Хочу вам розповісти про наші креативні завдання з англійської мови)

The Nobel Prize

Я впевнена на всі 100%, що кожен з нас хоча б раз у своєму житті мріяв отримати таку поважну нагороду, як Нобелівська премія. Я не є винятком) На жаль, з фізикою, математикою та й хімією у мене проблеми, тому наврядчи я колись стану лауреатом Нобелівської премії. Хоча, можливо все) Отож, цього разу на парах з англійської мови кожному з нас дісталась можливість уявити себе на місці тих надзвичайно розумних людей. Нашим завданням було написати промову, яку виголошують лауреати такої престижної премії. Для цього нам треба було уявити себе одним з таких відомих винахідників. Я обрала собі винахідника радіо, хоча це звучить неправильно. Краще так: я обрала собі Гульєльмо Марконі, який у 1909 році отримав Нобелівську премії з фізики за роботи з бездротової телеграфії. Як на мене, то набагато цікавіше виконувати таке завдання, ніж писати оці вже давно заїджені топіки про те, що винаходити полегшують наше життя і т.п.

Do want to return to the past?

Чи ви колись думали про те, аби повернутись у минуле? Особисто я-так. Я люблю історію. І навіть спочатку хотіла у майбутньому стати істориком, проте любов до іноземних перемогла) Та й, як на мене, кожен має знати історію своєї країни, або ж хоча б рідного міста/села. Ось я б дуже хотіла повернутись в минуле. більше ніж в потрапити в майбутнє. Отож, нашим завданням було уявити, що ви один день побували у минулому і розповісти про це. Я спочатку хотіла написати про 20-ті р.р. ХХ ст. в США, але ця тема вже була зайнята.  Натомість я обрала 22 листопада 1963 р. Assassination of John Kennedy. Взагалі, було цікаво послухати розповіді своїх однопідгрупників. Дехто навіть написав про Грецію.

Проте скоро нас чекає завдання, яке ставить собі за мету розіграти судове засідання. Звучить цікаво, правда? Отож, побачимо, що з цього вийде! Очікуйте розповідь про це)

Have a nice week)

Love RGL because we love You!