Привіт! Ось вже листопад, незабаром день студента, а правники беруть участь у IV Всеукраїнському юридичному форумі. Як все пройшло, які враження – про все це далі я розповім.

dsc_0024 Серед студентів-правників є досить популярною така організація як Ліга Студентів Асоціації правників України, саме Рівненський осередок, який діє у НаУ «ОА» організовував цей захід. Я вступила до Ліги ще на початку вересня . Перспективи дуже приваблюють, адже з Лігою можна відвідати усі куточки України, поспілкуватися з найкращими юристами, почерпнути багато нового.

 

 

dsc_0483 Першокурсники також зробили певний внесок до організації заходу. Ми були учасниками-організаторами, і це нереально круто, адже відчуваєш себе частинкою цього юридичного суспільства. Захід тривав 2 дні. Були учасники з усіх куточків України, а саме Полтави, Харкова, Львова, Києва… Безліч нових знайомств на кава-брейках, цікаві, хоча дещо незрозумілі для 1 курсу,  лекції успішних юристів. Ну і звичайно корпоратив. Після корпоративу, спільних конкурсів, неформальної обстановки та веселого настрою  усі учасники стали ніби сім’єю з власними жартами.Дуже шкода, що це все так швидко закінчилось, але в майбутньому буде ще багато форумів та вражень, про які, сподіваюсь, ви неодмінно дізнаєтесь. А зараз знов наступили звичайні та незвичайні робочі будні. До нових зустрічей, йо-хо-хо!

dsc_0158