Усім привіт! Я продовжую ділитися враженнями про навчання в Академії 🙂

Мене часто запитують, чи навчатися на РГМ важко. Важко, але ну дуууже цікаво! Щодня я дізнаюсь багато нової інформації, яка на 100% пов’язана з моєю спеціальністю.

• Наприклад, латинська мова. Вона досить складна, але є основою романських мов, тому її вивчення необхідне, адже другою та/або третьою мовою можуть бути французька та іспанська.  На заняттях ми вивчаємо основи граматики, перекладаємо з латинської на англійську і навпаки, читаємо міфи в оригіналі.

• Вступ до мовознавства. Якраз сьогодні у мене було практичне заняття з цього предмету, темою була фонетика. Дуже корисно вивчати теорію, а потім  застосовувати отримані знання на заняттях з практичної фонетики. Практичні з мовознавства проходять так – за декілька днів нам надсилають питання (цього разу їх було 8), ми готуємося за допомогою конспекта та підручників, а на занятті усно відповідаємо, важливо не завчити текст, а розуміти, вміти пояснити своїми словами.

• Світова література та вступ до літературознавства. Ще на початку вересня нам сказали, що саме цей предмет буде одним з улюблених більшості студентів. Так і є – у нас були круті лекції, а практичні проходять у вигляді дискусій, що мені подобається. Для того, щоб підготуватися до практичного заняття, треба опрацювати достатньо великий обсяг інформації з  кількох джерел, але ж як можна вважати себе філологом, якщо не розбираєшся у літературі?

Звичайно, ми не тільки навчаємося, але й відпочиваємо. Минулого тижня було святкування Дня Академії, був ярмарок та флешмоб, до якого ми так довго готувалися. Короткий відеоролик можете переглянути  тут.

Загалом –

 31c022aafb8b3ba9a1340efc7001cc5a