Привіт, мої любі читачі!

У попередньому блозі я розповідала вам про неймовірну поїздку до Києва і «Школу майбутнього парламентаря». Тепер же розповім про ще цікавіший досвід і ще більш крутий захід у Львові.

Отож, під час «вікенду» у Києві, ще під час Школи, я дізналась про ще один цікавий захід від Ліги студентів АПУ. І що ви думаєте? Звісно, я одразу ж вирішила зареєструватись. І вже їдучи з Києва я знала, що наступних вихідних мене чекає місто Лева і «Регіональна школа з інформаційного права та кіберзлочинності». Звучить круто, чи не так?)

Насправді це було дійсно чудово. Tech Start-Up School, як на мене, найкраще місце яке тільки можна було б знайти для проведення подібного заходу. Атмосфера дуже творча і натхненна, як і спікери та усі учасники. Як виявилось ІТ-право це досить об’ємна галузь, що об’єднує в собі багато інших і досить велика кількість юридичних фірм працюють саме в цій сфері. Крім цього ми почули про Legal Tech, цифрову гігієну, патенти, захист персональних даних і ще, ще, ще…

Що ще відрізняло Львівську «Школу» від Київської… Те, що у Львові було більше інтерактиву. Першого дня юрист з компанії «Sayenko Kharenko» влаштувала нам невеликий тренінг і дала завдання вирішити основні проблеми студентів з допомогою Legal Tech. Отож, ми усі поділились на команди і почали креативити. Ось саме в таких ситуаціях і виникають нові знайомства, саме так можна показати себе і саме так можна подолати певні комплекси і переступити через деякі бар’єри у спілкуванні.
Проте другого дня було ще веселіше. Останній спікер, з компанії «Bot & Partners», вирішив влаштувати для всіх учасників своєрідну «іспит» по почутому за два дні. Ми знову поділились на групи і перед кожною стояло завдання вирішити певну задачу, проаналізувавши її , визначивши юридичні проблеми та шляхи їх вирішення. Спочатку це звучало страшно, особливо з погляду на те, що ми лише першокурсники. Проте згодом ідеї почали прибувати і ми змогли проявити себе.

А ще вже наприкінці «Школи» я отримала солодкий подарунок за написаний фідбек у соцмережах. А ще усі учасники отримали пакетик з блокнотиком, ручкою і набором стікерів від партнерів заходу (ще одна причина, за що я люблю заходи від ЛС АПУ).

Ну власне на цьому все. Ловіть ще трошки фото зі Львова і з найкращими представниками Острозького осередку ЛС АПУ!)