Привіт! Ви знаєте, що найбільше чекають студенти щороку? Ну, звісно, окрім канікул. «День студента»-скажете ви! Можливо, й так, але точно не студенти Острозької Академії! Квитки розлітались, як гарячі пиріжки, адже на групу давалось їх дуууже мало, а охочих, як ви вже зрозуміли, чималенько! Отже,сьогодні розповідь буде про  конкурс «Візитівка 2018».

«Візитівка» – це щорічний конкурс до Міжнародного дня студента, в якому першокурсникам випадає нагода проявити себе та здобути звання найкращого факультету Острозької академії.

Цьогоріч змагалися 6 факультетів : РГМ, гума, право, економіка, ПІМ та МВ. До речі, то такі абревіатури та жаргонізми, запам’ятовуйте! Вони презентували відеоролики, танцювальні та вокальні номери, а також розігрували гумористичні мініатюри, демонструючи свої таланти.

Мені випала нагода спостерігати за дійством, як глядач, проте це було ще більш цікаво, адже я змогла оцінити всі факультети. Звісно ж, для мене мої бусінки, моя гума були найкращі, але також до вподоби були ПІМ, економіка та РГМ. Останні й здобули звання переможців! Як виявилось, факультет романо-германських мов вперше за останні 16 років виборов перемогу!  Та вони й справді це заслуговують! І це не тому, що душею я на РГМі, а тому що музичний номер ( а співали вони французькою,  і це лише третій(!) місяць навчання, товариство), танець та жарти- все було на висоті!🔥

Загалом скажу так, цього року всі факультети були дуже сильні! І суддям було дуже важко виділити когось одного, бали переможців від 2-3 місця відрізнялися на 0, 5-1 бал, що свідчить про високу майстерність та талант наших першокурсників! Ми – гідні конкуренти і вам, майбутні першокурсники, буде досить важко нас переплюнути!

На сьогодні це все! До зустрічі наступного тижня! І вже по традиції скажу, ОА чекає саме на тебе!🥰

FB: Alina Martinovska

Insta: maartinovska