Усім привіт! В Острозі нарешті запахло весною 🌿 Ви запитаєте як пахне весна в Острозі? По – особливому! Та навіть вчитися хочеться більше, коли за вікном світить сонечко! Не знаю, чи на довго така погода, та я надіюсь, що зима вже не повернеться. Не хочеться знову одягати теплі зимові пуховики, у весняному одязі навіть ходити легше! 😅 Щоправда, в Острозі жахливі вітри, особливо зараз, або, можливо, через морози взимку вони не так відчувалися. Тим не менш, так добре! 🙈

За останніх два тижні відбулося чимало цікавих івентів, серед яких встановлення десятого ювілейного рекорду України та приїзд до академії прем’єр – міністра та міністра освіти.

Ви скажете, що Острог маленьке місто, ОА – маленький університет, куди ніхто не приїздить?!

Повірте, у жодний  Київський університет ніколи не приїздило 17 послів з різних країн світу на Дипломатичний форум!

Завданням ОА було детально ознайомити дипломатів і послів з Острозькою академією та її феноменом в українській освіті і культурі. Під час візиту і спілкування зі студентами вони переконалися, що для того, щоб отримати якісну освіту не обов’язково (!)  їхати у великі міста. Візьміть це до уваги і ви! Студенти мали змогу поспілкуватися з амбасадорами щодо перспектив стажування в дипломатичних і консульських установах, участі у міжнародних обмінних програмах тощо.

Приїзд представників дипломатичного корпусу та співробітники іноземних дипломатичних і консульських установ став підставоювстановлення десятого ювілейного рекорду України у категорії “Масові заходи”.

ОА – 😎💪

Також важливим заходом був приїзд Володимира Гройсмана та Лілії Гриневич у стіни ОА.  Приводом для зустрічі стало відкриття чергової сесії міжнародної дискусійної платформи «Острог Forum 2019».  Студенти мали змогу поспілкуватися з гостями та зробити фото, опісля прем’єр разом з міністром освіти відвідали новий корпус академії, та зазначили, що держава виділить 10 млн грн. на добудову українського Прінстона.

На сьогодні поки що все! Надіюсь вам було цікаво почитати про такі масові заходи в стінах нашої Альма – матері. Далі – більше!

Гарного Вам дня! Ще почуємось! 👋