Усім привіт!

На дворі стає все холодніше, а наше навчання продовжується! Тепер наша Альма-матер вже не така чужа, а розташування аудиторій вже не така велика загадка!

Ми офіційно студенти Національного університету «Острозька Академія», адже нарешті отримали наші студентські квитки! Дорогі мої абітурієнти, прошу вас, дивіться, які фото ви принесли при подачі документів, адже саме вони будуть прикрашати ваші квитки протягом чотирьох років навчання, а я не надала цьому значення, тепер сміюсь! Менше з тим, сьогодні не про це!

18 жовтня ми святкували день народження нашого університету!

Цій красуні виповнилось 24 роки! Ми, як фрешери, готували традиційний подарунок – флешмоб, цього року він мав назву «Традиції, що творять майбутнє». Тижні підготовок пройшли не дарма, адже у нас все вдалося! Це такий адреналін, коли вмикається музика і ти розумієш, що немає кроку назад і треба виконувати все дуже швидко, бо від однієї людини залежить все! Неймовірні почуття, коли вкінці виступу увесь стадіон і сам ректор Ігор Демидович аплодує стоячи! Amazing!

Після нашого перфоменсу, на усіх чекала ярмарка, де можна було придбати багато цікавого, починаючи від випічки і закінчуючи прикрасами! Поруч був концерт студентів університету-танці, пісні, вірші, і це все в подарунок Альма- Матері! Завершення дня народження академії видалось не менш емоційним, адже нарешті ми дізналися переможця Кубку ректора з футболу! Цьогоріч найкращими були економісти, з чим вітали їх увесь університет! Друге місце посів інститут права ім.І.Малиновського, а третіми стали футболісти ПІМу! Скажу відверто, я була в захваті від цього дня, як і від навчання в ОА! Далі ще цікавіше, я вам обіцяю!

FB: Alina Martinovska

Insta: maartinovska