maxresdefault

Артур Колдомасов та його участь у шоу “Х-фактор”- одна з найобговорюваніших тем в ОА. Гаразд, чому б і ні. Однак, досить часто я чула дещо категоричні коментарі в його бік,здавалось би в цьому немає нічого дивного 🙂

Насправді, переглядаючи виступ Артура, я зрозуміла безліч важливих речей. У той момент, коли більшість бачили проблеми з вокалом,  рухами, я насамперед спостерігала шалену хвилю щастя. Особисто для мене це щось мотивуюче.

В той момент, коли Ви будете думати, що сказати про кастинг Артура Колдомасова, задайте собі питання:” А, що незабутнього було в мене, що моголо б залишитии слід на все життя?”…Впевнена, Вам не аплодувала багатотисячна аудиторія, Вас навряд чи показали на одному з провідних каналів країни (цілих 11 хвилин :)), підозрюю, що Вам не робив масаж Антон Савлепов 🙂

Напевно, на даному етапі життя, для мене було вкрай важливо побачити виступ Артура. Важливо, аби зрозуміти, що жити потрібно не колись там потім, а жити треба саме ЗАРАЗ ,адже життя надто швидкоплинне, аби зважати на думку оточуючих та жити за правилами.

Варто розуміти,що студентське життя-це саме той важливий період, коли Ви повинні позбавитись усіх комплексів та страхів, адже це запорука незабутніх студентських років.Кожен приходить до цієї істини з плином часу.

Не перестаю переконуватись в тому, що Острозька академія-місце особливих. Артур Колдомасов дякую тобі.