Всім привіт😚
Хочу розповісти вам про наш новий предмет, який ми розпочали вивчати ще на канікулах. Адже Острозька Академія це не місце для відпочинку, вона постійно потребує від вас хардворку. Отже, на канікули нам дали купу купезну домашнього завдання, в яку в ходило подивитись декілька певних фільмів англійською, виписати з них слова, до яких потрібно написати дефеніції (тобто повне пояснення слова. його ви знайдете у нашому улюбленому Longman Dictionary.) та добре їх знати; ще одним із завдань було прочитати книгу Чарльза Діккенса “Різдвяна пісня” і також підготувати з неї незрозумілі слова. Ці завдання полягають в тому, щоб покращити наш вокабуляр і розвинути кругозір. Також було два завдання для покращення нашого pronunciation, тобто вимови складних слів. (можете послухати досить таки цікаву поему, яку нам дали learn by heart https://www.youtube.com/watch?v=1edPxKqiptw )
Звичайно, всім нам хотілось відпочити за ці канікули, і ви, мабуть, подумаєте “та нуу стільки часу на канікулах витрачати для домашки” і щось в тому роді. Але, насправді, це дуже важливо. Адже в подальшому ваш вокабуляр і ідеальна вимова вам тооочно допоможуть в пошуках роботи!
Набридло слухати про домашку? 😬😬😬
Хочу також вам розказати про те, як важливо вводити якісь прикооольні традиції в вашу майбутню підгрупу. Однією з наших традицій є обов’язкове привітання всіх з днем народження. Це не обов’язково має бути якийсь дорогущий подарунок. Достатньо просто вашої уваги до цієї події. В нашій 113-ій ми зазвичай купуємо тортик і повітряні кульки, а потім сидимо у нашій кафешці в академії. Повірте мені, це дуууже зближує з людьми!
На останок, бажаю вам усім великих успіхів на репетиторствах, докладайте максимум зусиль, бо вони варті вашої мрії!
Лююю ❤❤❤