Всім привіт!
Зараз розпочався такий період у кожного студента, які не з Острога і їздять додому, коли просто хочеться додому і тільки додому. Основними причинами цього є довгі канікули, під час яких звиклось бути постійно біля рідненьких, і жахлива перехідна зимово-весняна пора. Сірість, буденність, маленьке містечко, самостійність і постійні обов’язки. Хочеться додому.
Та, мабуть, у вас, одинадцятикласників, період в житті не кращий нашого. Постійні репетиторства, мінімум часу і максимум завдань. Хочеться закінчення, правда?
Проте, незважаючи на цей негатив, в кожного з нас є можливість спілкуватись з цікавими людьми, вдосконалювати свої знання та самих себе. Не забувайте, що все, що ви зараз робите, ви робите для себе, для свого майбутнього і для свого задоволення. Зараз здається, що це просто треш, але потім ви зрозуміє, що цей період дуже крутий. Не втрачайте моментів, беріть в останнього року в школі все!
А ми вже не можемо дочекатись, коли ви до нас вступите і будете проходити “нашою дорогою”, ми постараємось зробити все, розказати вам все, що знаємо, щоб ви не вступали на наші “граблі”.
Enjoy your life!😚