Привіт – привіт! Давно я тут не з’являлась. На жаль, часу не вистачає не тільки написати блог, але й навіть поїсти. Student life as it is 🤷‍Потребую трішки спокою, аби згадати, що таке здоровий глузд. Тому саме час написати цей блог.

Я вже писала, що весна в ОА особлива, але, окрім того вона ще й багата на розважальні програми. Серед останніх – довгоочікувана «Гальшка року -2019» та легендарний конкурс «Битва факультетів».

Напевно вам цікаво що це взагалі таке?! «Гальшка року – 2019» –  це конкурс краси, названий на честь фундаторки Острозької Академії княжної Гальшки Ельжбети Острозької. 👸 Ідеєю цього конкурсу є поєднання таланту, духовного аристократизму та розуміння епохи княжни Гальшки. Конкурсантки змагаються в таких конкурсах: «Представлення», «Мій талант» та «Заповіт Гальшки Острозької».

Гальшка Острозька – красива і рокова жінка. Вона була багатша за польського короля, але фантастичні статки стали для спадкоємиці найзаможнішого роду – прокляттям. Її називали «чорною княгинею» і некоронованою королевою. Ще у 13 років вона відчула смак заміжжя та дорослого життя. 14 років була у в’язниці, де одягнула чорну сукню, яку не знімала до кінця свого життя. Після звільнення жінка не захотіла виходити заміж та провела останні свої роки у великому смутку. Всі свої багатства, через які вона не зазнала жіночого щастя і кохання, так і не стала матір’ю – “чорна княгиня” вклала у побудову освітнього закладу та на зведення великого шпиталю .

Це не звичайний конкурс «Міс університету» і не кожна спудейка Острозької Академії зможе достойно нести звання «Гальшки року». Саме дійство було дуже цікаве, естетичне та сповнене загадковості.  За корону та звання «Гальшки року – 2019» вели боротьбу красуні та розумниці з усіх факультетів.

Цьогоріч перемогу здобула представниця гуманітарного факультету. Бо ГУМАНІТАРНИЙ – ФАКУЛЬТЕТ ШИКАРНИЙ! Ці емоції не передати словами. Всередині переповняли і гордість, і переживання, і радість, а на обличчі сльози з великою посмішкою. Перемога вкотре наша! 🎉

Вже через тиждень ми мали змогу знову доказати всім, що #гуматащить🤟 , що ми й зробили на «Битві факультетів». Так, ми не перемогли, але гідно представили свій факультет. На жаль, я не мала змоги спостерігати за конкурсом із глядацької зали, але переглядала виступи усіх факультетів он-лайн. Думаю, всі отримали колосальний заряд позитивних емоцій 💥. Перемогу виборов факультет міжнародних відносин, а друге і третє місце посіли економічний і РГМ відповідно.

Попереду ще багато цікавого, але про це згодом. Поринаю в науку повністю, адже задумуюсь про те, щоб здати дострокову сесію, маю грандіозні плани. Але зараз лише запитую на скільки це важко та чи взагалі реально. Якщо все – таки наважусь, то обов’язково розповім про всі тонкощі.

На сьогодні це все, зустрінемось дуже скоро – у наступному блозі! Обіймаю вас! 🐾

Гарного дня! Ще почуємось! 👋