avlpdy5vfma

Напевно варто почати з того,що коли збувається твоя мрія-це завжди затамований подих, пришвидшене серцебиття та безперервний рух мурах по тілу…
Нехай це надто примітивно та моя мрія здійснилась саме тут, у стінах ОА.
Нарешті, коли позаду найважчий рік підготовки, купа недоспаних та,водночас, неспокійних ночей, я можу видихнути з цілковитим полегшенням…Ось ось я стану невід’ємною частиною того,до чого так довго йшла…Відтепер, спудей величезної сім’ї Національного університету Острозька академія.
Що б я зараз не писала, описати мої враження неможливо,це саме ті почуття, які потрібно обов’язково пережити самому..
Адаптація для першокурсника- річ доволі складна,але необхідна, адже він потрапляє у цілковито інший світ-дорослий світ, де треба не тільки знайти своє місце,а й повсяк час доводити іншим та впершу чергу собі, на що ти здатний. Можу сказати, що ОА- це те місце, де пристосуватись тобі допоможуть усі: починаючи із студкураторів, закінчуюючи ректором. Доречі, після зустрічі з ректором, я зрозуміла, чому академія настільки крутий заклад :))
Я досі пам’ятаю слова, які сказав Ігор Демидович:”Тепер ви усі мої діти, хоча, чесно кажучи, я і про своїх дітей забув, в мене ж академія…”
Варто усвідомити те, що починається той етап життя, за який відповідальні виключно ви, все залежатиме від вас.
Не бійтеся вливатися у новий колектив, знайте, поруч з вами так багато крутецьких особистостей. Знаходьте друзів, робіть своє перебування в ОА незабутнім.
Мені пощастило побувати на чудовому дійстві, яке спудеї називають співанкою; це вечір, коли збирається велика академічна родина та під супровід гітари співають сучасні українські пісні, співають абсолютно усі, сказати, що атмомфера у якій ти перебуваєш незабутня-не сказати нічого..
Коли ви прийдете перший день на пари, вони будуть проходити дуже швидко, проте часу буде достатньо аби зрозуміти,що перед вами стоїть складне завдання – не лише опанувати нову систему навчання, засвоїти правила і методи самостійної роботи, демонструвати гідний рівень успішності, але й зуміти проявити себе, заробити авторитет як у викладачів, так і в колег.
Ви прийдете у ці стіни, і усі дружно казатимуть як важко буде, скільки складнощів чекає попереду, проте як каже наш куратор Кардаш Сергій Юрійович:”Навчання навчанням, але не відпочиваючи можна здуріть”
За той короткий час, який я тут перебуваю, я зрозуміла таку річ:студенти ОА це потужний, творчий актив з високим інтелектуальним потенціалом. Усі вони- це віддані патріоти Острозької академії, адже ще з перших днів Ігор Демидович сказав, що віднині академія-наша мама і ми повинні поважати її, бо альма-матер дає не лише знання,але й духовний розвиток і успішний старт у житті.

w1yewm7tuty jtkvssbmipm nqnzjednar8 ly_z7kctwze