Привіт усім! Як у вас успіхи з підготовкою до ЗНО, втомились уже? Хочете чимшвидше вступити до омріяного вузу і забути про цей жах? (наївні 😃)
Перед початком розповіді про мою кохану А-113, хочу попросити вас брати від вашого 11 класу усе найкраще, цінуйте і насолоджуйтесь моментам, проводьте час з друзями, а не лише з підручниками і тестами, насолоджуйтесь цим часом, бо потім ви захочете повернутись в цей шалений вир одинадцятикласників. Don’t miss your moments, enjoy it!
Так от, хочу вам розповісти про одну з наших activities на парах англійської мови.
Це була пара з американкою Карен, яка допомагає нам розібрати усі тонкощі phrasal verbs. Вона запропонувала нам створити плакати з цими дієсловами для кращого розуміння їхнього вживання. Цікаво ж, правда?
Нас поділили на команди по 4 людей, дали картинки, які стосуються певних ph.v., клей, маркери і натхнення. Моїй dream team попалось дієслово GO, до якого було досить таки мало надрукованих картинок. Тому, ми вирішили взяти ініціативу на себе і малювати картинки (дякую, Насті, що вміє малювати❤). До цих картинок потрібно було написати речення із правильним вживанням самого слова (дякую Наташі за креативність ❤).
Ви, мабуть, запитаєте, а що в цьому такого особливого? А особливість в тому, що ця робота дуже зближує з людьми заради спільного результату. А ще можете собі уявити, як приємно, коли ти заходиш в кохану 29 аудиторію і бачиш свій плакат на стіні. Заради таких моментів і емоцій варто докладати зусилля.
Не лінуйтесь, не ставте собі рамки! Будьте такими, які ви є! Надихайтесь і надихайте! Цінуйте свій час і проводьте його з користю!
Чекаємо на вас, dear freshers!