Сьогодні ми офіційно кажемо бувай першому курсу)

Ось і минув рік, наш перший навчання в ОА. Стіни академії вже стали для нас рідними. Перший курс був важким, страшенно виснажливим, але водночас цікавим. Такого більше не повториться у нашому житті. Хоча, далі буде ще цікавіше, адже все тільки починається! Особисто я не можу повірити, що ми пройшли той рік, і нарешті настало омріяне літечко. Ось я трішки заздрю майбутнім першокурсникам, бо у мене вже не буде такої можливості як одягнути мантію та проголосити клятву спудея.

Також, у нас більше не буде, мабуть, одного з найкращих та найцікавіших предметів-фонетики. Більше не буде у нас чантів, різних скоромовок та віршів, які спочатку давались мені дуже складно. Але це дійсно те, що було потрібним для нас. Ось зараз згадуються перші дні в академії. Нас тобі було дуже легко вирізнити поміж усіх студентів. Авже ж, нові, трішки перелякані, з велечезними очами спудеї. Особливо, згадується те як ми в перші дні збирались всі разом, аби знайти нам потрібну аудиторію. Також згадуються перші дні в гуртожитку, який я вже зараз можу з легкістю назвати другим домом.

А ще варто згадати усіялкі конкурси, змагання та цікаві події, які проводяться в академії щорічно.  я маю на увазі Візитівку, Гальшку року, Рекреацію та багато всього іншого. Це варто відвідати, та й навіть взяти участь самому. Тим не менш, хочу згадати і про різні зустрічі із відомими та успішними людьми. Було дуже цікаво і корисно для нас зусрітися із випускниками нашого факультету.

Цього всього у нас ще буде багато-багато, адже все тільки розпочинається) З нетерпінням чекаємо на нових стедентів. Сподіваємось, Вам у нас сподобається. Всім бажаю гарного літа. Своїм ргмівцями бажаю добре виспатись і відповити після такого складного, але цікавого навчального року. За всіма буду сумувати і вже сумую)

Шановні абітурієнти, гарного Вам вступу!

Love RGL because we love You)

Good luck)

P. S. the best moments of this year