Центр професійної орієнтації та консультування

У Національному університеті “Острозька академія” відкрився Центр професійної орієнтації та консультування у рамках програми «Підвищення конкурентоспроможності випускників університетів на ринку праці України та Білорусі через мережу створення регіональних транскордонних консультаційних центрів професійної орієнтації та консультування». Цей проект реалізовується завдяки Програмі транскордонного співробітництва Білорусь-Україна спільно з Луцьким національним технічним університетом, Гомельським державним університетом ім. Ф. Скорини і Брестським державним університетом ім. О. Пушкіна, фінансується Європейським Союзом.

Ціллю програми є покращення рівня життя місцевих громад шляхом підвищення конкурентоспроможності молоді на ринках праці України та Білорусі. Відтак виконавцями програми розроблена система професійно-технічного навчання для студентів та випускників університетів-партнерів, яка забезпечує розвиток професійної та кар'єрної самоідентифікації випускників та подання їх професійної компетенції роботодавцям на ринках праці України і Білорусі. Серед цільових груп проекту — учні старших класів та абітурієнтів, бакалаври і випускники університетів, фахівці з професійної та кар'єрної орієнтації.

У рамках програми діятиме чотири профорієнтаційні центри, працюватиме 16 сертифікованих професійних та кар'єрних консультантів, буде створена комп'ютерна база старшокласників та випускників, які пройшли профорієнтаційний інструктаж, функціонуватиме веб-портал проекту тощо.

Для цільових груп проекту організовуватимуться семінари та майстеркласи, будуть створені центри професійного конусльтування. Також відбуватиметься підготовка і сертифікація консультантів, професійна і кар'єрна орієнтація абітурієнтів та випускників, обмін досвідом та найкращими практиками, проведення остаточної конференції проекту. Крім цього, виконавці програми постійно інформуватимуть роботодавців про кар'єрний потенціал випускників шляхом організації доступу до бази даних резюме через мережу Інтернет.

INCGC.OA.EDU.UA