Вівторок 1.11.
Ого, вже листопад? Поки не написала дату, то не усвідомила:) Буває👍
Нумо поговоримо про Хеллоуін! Свято, яке має сумнівну репутацію на теренах України і серед християн, проте як манить своїми дивакуватими традиціями!
Оскільки я РГМ (як люблю так писати, дуже пишаюся тим😌), то ми собі дозволили організувати наше власне святкування Хеллоуіну, а саме: різні entertainment на перерві і концерт-дебют ввечері. Такий собі своєрідний подарунок старшим курсам із вдячності від фрешерів. Тому якби ви вчора вирішили завітати в академію, то неодмінно зустріли б мертву наречену і нареченого, піратів, вампірів, скелетів і “просто метрву”, як я:) І це реально було страшно!
До дебюту ми готувались плідно, і кожен намагався вкласти в справу свою лепту. І хоч я була одна з відповідальних за фотозону, моїм “вперше” було вперше заспівати в академії. Разом з подругою (в костюмі киці) ми запалювали слухачів піснею The Pretty Reckless – My Medicine. Рок дійсно не моє, але чесно признатися – кайфувала.
А ще від чого кайфувала, то це від того, як запалювали дорослі на нашій паті. Разом з усіма вони танцювали кумеднітанці і, ніби, були тому раді:) Це дуже приємно.
Хеллоуінський дебют не без сюрпризів, адже до нас завітав американець – знайомий старшокурсників. Ото була забава! Проте, РГМ – чому тут дивуватись?
Трішки від себе додам про саме свято Хеллоуін. Я розумію, що то є чужа традиція і взагалі далека від християнських цінностей, але.. Не бачу ніц поганого в тому, щоб один день зробити scary мейк і вдягнутись у відьму. Нічого поганого в тому, щоб проспівати декілька раз “This is Halloween ” . Це, насправді, дуже об’єднує, і я дуже цим тішусь.
Приємного дня, зіроньки.