Карантин...

Сашка Дворецька


Абітурієнт НаУОА » Сашка Дворецька » Карантин...

Привіт, мої дорогенькі! Трішки невтішні новини.. У зв’язку з ситуацією щодо коронавірусу у нас карантин. Багато хто радіє, що проведе ще 3 тижні вдома, але для мене це була далеко не радісна подія.

Я дуже сумувала за рідненькою ОА. Два з половиною місяці канікул, 2 тижні практики і тепер 3 тижні карантину. Це ж можна з розуму зійти🤷🏻‍♀️.

Після практики я встигла провчитись лише 2 дні👌🏻Дуже сумно через це. Коли їхала в Острог, то я була налаштована провести там щонайменше місяць😄.

У зв’язку з ситуацією наше навчання все ж не призупинилося, а просто перейшло у дистанційну форму. І, до речі, це дуже зручно! Ніколи не думала що зможу сидіти на парах в піжамі😸.

Викладачі інформатики допомогли нам добре розібратись у системі дистанційної освіти і ми без проблем змогли прослухати онлайн-лекцію, зробити потрібні конспекти та засвоїти матеріал.

Поки між лекціями шукаю чим займатися. Останніми днями я вирішила помалювати. Робота в арттерапевтичному напрямку, так сказати😊.

Ще почала читати книгу “Таємне життя Мака” (назва книги). До речі, дуже цікава. Особливо вона сподобається дівчаткам, бо вона захоплює таку романтичну тему як кохання. Якраз весна – період метеликів в животі ✨.

Наразі карантин по всій території України. Тому мені цікаво чим ви займаєтеся на карантині і чи проводиться у вас навчальний процес?)

Зворотній зв’язок – Instagram: @_dvoretska_ 😏

Не хворійте і мийте руки з милом💋