FREE TIME

Наталія Матушевська


Абітурієнт НаУОА » Блоги першокурсників 2020-2021 » Наталія Матушевська » FREE TIME

Всім привітики🤍

Настав зірковий час мандаринок🍊, улюбленого печива і цукерок🍬🍪, новорічних фільмів та прекрасної музики🎄🎬🎼. А отримала ця пора назву "канікули"! Ах, прекрасний час для того, щоб багато чого обдумати, відпочити та побачитися із рідними.

Сьогодні, любі читачі, я звертаюсь до Вас не просто так. Оскільки протягом зимових канікул відведено багато часу для відпочинку, то, я вважаю, що ні одна хвилинка не може бути проведеною дарма. Крім відвідування рідних потрібно виділити час для перегляду хороших фільмів, які є повчальними або ж просто піднімуть настрій.

Саме тому я підготувала список фільмів і мультфільмів, які варто подивитися кожному!

1. Чарлі і шоколадна фабрика✨

Захоплююча історія яка змушує кожного повірити в диво.

 

2. Сам удома (всі частини)🎄

Напевно, не знайдеться хоч одна людина, яка не чула про цей фільм. Прекрасна різдвяна історія, яка розповідає про те, що інколи наші найпотаємніші бажання можуть стати реальністю, але не завжди це є добре. Фільм, на якому виросло не одне покоління. Його можна дивитися десятки разів, але він все одно залишатиметься цікавим, оскільки створює після перегляду неймовірну святкову атмосферу і відповідний настрій.

 

3. Диво на 34-й вулиці (1994)🎅

Ще одна історія, яка доводить, що диво насправді існує, але в нього потрібно вірити.

 

4. Різдвяна історія💸

Цей мультфільм дає нам шанс повірити в те, що навіть глибоко розчарована у цьому світі людина, яка давно не відчувала нічого доброго, може знову почати радіти життю і полюбити чарівне свято Різдво.

 

5. Гаррі Поттер (всі частини)🔮

Насправді ж у серії фільмів про Гаррі Поттера, відомого хлопчика, який зміг протистояти найвидатнішому чарівнику всі часів, Лорду Волдеморту, майже не згадується Різдво і Новий рік. Не розумію чому, але кожен із фільмів про Гаррі Поттера навіює прекрасний новорічний настрій. Знаю, що є багато людей, які чули про ці фільми, але не дивилися їх. А дарма! Тому раджу всім, хто не переглядав - переглянути, а хто вже бачив його раніше - перегляньте цей шедевр ще раз.

 

Я розповіла про одні із найкращих новорічних фільмів, які я вже мала, на щастя, можливість переглянути. Також я склала список тих фільмів, які я не дивилася, але планую переглянути.

1. Щоденник Бріджит Джонс.

2. Дівчата.

3. Іронія долі, або З легким паром!

4. Пригоди S Миколая (2018).

5. Ласкаво просимо або сусідам вхід заборонений.

 

Надіюсь, що цей список стане Вам у пригоді!

.   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .

Ваша Наталка🤍