Бути студентом – це ніколи не висипатися. О, так. Звикніть до цього. Ще перших два дні вам буде здаватися, що це просто якийсь жарт, ну те, що студенти завжди як зомбі, але, повірте, пройде неділя-дві і ви почнете сумувати за школою і тим, що якесь домашнє можна було списати на перерві. Тут такого немає і, якщо викладач сказала, що зробити 8 практичних на завтра реально, то ти мусиш довести собі, що це реально.
Бути студентом – це прокидатися за 30 хвилин до початку пари і встигати нафарбуватися, приготувати сніданок, вдягнутися, з’їсти приготований сніданок, встигнути забігти у «Вінт» чи «Віват», щоб роздрукувати практичні і при цьому всьому не запізнитися на пари.
Бути студентом – це з’їсти всю свою їжу і витратити всі гроші до середи, а потім жити на одній вівсянці, бо клянчити у мами ще трошки на «свої потреби».
Бути студентом – це гуляти до третьої ночі разом з друзями, коли гуртожиток закривається об одинадцятій, а завтра у тебе екзамен, до якого ти не готувався.
Бути студентом – це звикнути до того, що якщо ти купуєш цукор чи олію, то ти купуєш їх не тільки для себе, а для всього гуртожитку і святий твій обов’язок – ділитися.
Бути студентом – це під час чергування на кухні сховати чийсь брудний посуд до шкафчику, а на весь коридор сказати, що ти його викинув.
Бути студентом – це звикнути до того, що о другій годині ночі до тебе з ножем може увірватися напіводягнений правник і попросити мівіни.
Бути студентом – це ховати від вахтерш вино у плащі, а потім без подання видів на підозри виносити сміття так, щоб пляшки не дзвеніли.
Бути студентом – це не курити, але розбиратися у марках сигарет, тому що сусіди по кімнатам курять і просять тебе збігати до магазину.
Бути студентом – це знати на пам’ять кімнати у гуртожитку, де є штопор чи суперклей, але не купувати їх собі.
Бути студентом – це боятися, що в тебе буде незарах тільки через те, що ти не привітався з викладачем чи назвав його не тим ім’ям.
Бути студентом – це зуміти запхати всі свої речі у малесенький шкаф, і носити всього три кофтинки з тих 300, що ти привіз з дому.
Бути студентом – це звикнути до музики своїх сусідів, навіть, якщо ти романтик, а поряд з тобою поселили рокера.
Бути студентом – це ходити в магазин, що на другому кінці міста тоді, коли до закриття гуртожитку залишилося 10 хвилин.
Бути студентом – це телефонувати старості гуртожитку о 5 годині ранку і просити відчинити двері для подруги, яка повертається з «Брами».
Бути студентом – це готувати їжу на три кімнати.
Бути студентом – це звикнути до того, що о 3 ночі комусь з вас захочеться поговорити про сенс буття чи поспівати пісеньки про фіксиків.
Бути студентом – це займати чергу в душ, а потім зрозуміти, що ти щось забув у кімнаті, а коли повернешся – знову займати чергу.
Бути студентом – це інколи не ночувати у себе в кімнаті по причині того, що комусь з твоїх сусідів потрібно побути зі своєю половинкою наодинці.
Бути студентом – це шукати свою каструлю чи ніж по всьому гуртожитку і не знайти їх.
Бути студентом – це жити від маминої передачі до стипендії, а якщо її немає – від передачі до передачі.
Бути студентом – це вивчити 90 питань заліку за одну ніч, тому що два дні до цього ти відгулював три дні народження.
Бути студентом – це спочатку закохатися у найкрасивішого хлопці в академії, а потім сидіти і ненавидіти його за те, як він волає в душі пісні Вінника.
Бути студентом – це навчитися відкривати будь-які двері за допомогою ножа.
Бути студентом – це навіть на третьому курсі губитися в номерах аудиторій.
Бути студентом – це зірватися в одну хвилину і поїхати в зовсім інше місто, гуляти там всі вихідні і повернутися на екзамен.
Бути студентом – це писати реферат за три години до того, як його потрібно здати.
Бути студентом – це ловити кожен момент життя і насолоджуватися ним.