Як же швидко минає час…Чекаю автобус,в навушниках грають улюблені пісні,я знову їду в рідне місто-Рівне.Моя голова переповнюється думками.Певно, на мене діє всезагальна осіння депресія. Я не можу сказати, що цей тиждень був інакшим, але ви не почуєте від мене що він був таким, як всі інші. Кожен день,тиждень,місяць в академії відрізняється від попереднього.

Трішки про події цього тижня:
Понеділок я провела на позитиві:)Моя група вітала нашу одногрупницю Світланку з днем народження.18 років це серйозно,тому привітання було сплановане з почуттям відповідальності .І УРААА,ми отримали бажане – посмішку Світлани:)

415dttrhv2a

Ну і як без селфіііііі???)))

qrc8kfotc9u

Але на цьому приємності не завершились.Вечір пройшов просто ідеально!Я та моя подруга,яка,до речі,теж навчається в Острозькій академії ,відвідали концерт українського піаніста,композитора-неокласика Єгора Грушина.Цей концерт був чудовим!Я отримала неймовірний заряд емоцій та енергії на весь важкий тиждень.І ця енергія мені ну дууже знадобилась у вівторок о шостій ранку,коли я поверталась до Острога;)

dmaubgwz7qu

Також хорошою несподіванкою на цьому тижні стали щоденні репетиції хору.Адже як приємно завершувати день в гармонії зі своїми емоціями.
P.S.Забула сказати)))Тепер у мене є студентський!Але,як кажуть, справжнім студентом я стану тільки після першої сесії😀

rvmjsryozw4