Привіт, мене звати Настя, і сьогодні я виписала 116 дефініцій…Для тих, хто не в курсі дефініції-це з англ. definition визначення. Отже, всі свої вихідні я присвятила англійській мові. Що ж час віддатися цій прекрасній мові повністю! Отже, літо закінчилось і настав час, коли треба work hard. Моїми друзями на ці вихідні стали апстріми та словник лонгман.

Exif_JPEG_420

Також я присвятила свій ранок одній з цікавих мов, а саме латинській. У мене було лише дві пари з латині, але я по-тихеньку починаю розуміти її. Ще я зрозуміла, що вона мені дужеееееееее подобається. В принципі нічого складного, якщо розібратись.

Exif_JPEG_420

Ще дуже хочу розповісти вам про практичну фонетику. Це надзвичайно крутий предмет. Відтепер майже кожен мій ранок розпочинається з flat lip-position( широка посмішка). Також мені дуже подобаються jazz chants, які нам треба вчити. Я б сказала, що це складний предмет. так як це є робота над вимовою і це не так вже й просто.

До цього всього, я б хотіла висловити подякую другокурсницям Дарині та Тані. Дівчата, дякую вам за книжки)

Взагалі, ви не подумайте, що я пишу цей пост для того, аби поскаржитися. Так, мені дужеее важко і підкінець минулого тижня я страшенно втомилась, але я розумію, що воно того варте. Тому, never never never give up!!!