Привіт, друзі! У житті кожного студента трапляється багато ситуацій, в яких розібратися не так вже й просто. Я хочу поділитися з вами порадами як полегшити собі студентське життя. Оскільки я ще не дуже обізнана в цьому, то допоможуть мені також спостереження старших спудеїв! Беріть ручку та занотовуйте! Гарантую,вони стануть в пригоді!

Навчання:

• Готуйся до кожної пари, щоб отримати оцінку. Здавай всі домашні роботи вчасно, тоді більша вірогідність отримати залік «автоматом» і жити спокійно.
  • Ходи на всі заняття (навіть якщо викладач говорить, що присутність – тільки твій вибір) і намагайся все записувати: викладачі полюбляють тих, хто їх поважає.
  • Намагайся запам’ятатися на лекціях і практичних. Висловлюй свої думки щодо обговорюваної теми, будь активним, а головне – займай місце ближче до викладача аби він запам’ятав твоє обличчя.
  • Заведи товстий записник, у якому ти будеш записувати важливу інформацію. Крім того, я користуюсь стікерами для нотаток та кольоровими закладками.

Домашні завдання

• Зручно організуй своє робоче місце – це допоможе тобі зосередитись на навчанні, а не на безладі, що твориться на твоєму столі. Я також прикрашаю стіни поруч різними мотиваційними постерами та фото, які нагадують про рідних людей. ♥
  • Ніколи не відкладай домашні роботи, потім їх стане занадто багато і вірогідність сидіти над домашнім до самої ночі збільшиться в кілька разів.
  • Потоваришуй зі старшокурсниками: вони з радістю поділяться власними спостереженнями щодо викладачів та навіть власними конспектами та домашніми завданнями. Перевірено:)
  • Також корисно товаришувати з паралельними групами, адже так можна ділитися конспектами та питаннями з контрольних і самостійних робіт, якщо якась група вже їх склала.
  • Намагайся виконувати максимум завдань – бали зайвими не бувають. Будь-яка оцінка це добре, адже навіть один бал може зіграти важливу роль перед заліками;

Головне пам’ятайте, що ніколи не потрібно ставити оцінки на перше місце, адже фізичне та психологічне здоров’я має більше значення. Також не зациклюйся на навчанні повністю, бо студентські роки-то найкращі роки! Знаходь час, аби поседіти з друзями або одногрупниками в кав’ярні, подивитися фільм чи просто відпочити!

До зустрічі наступного тижня!

FB: Alina Martinovska

Insta: maartinovska