І знову п’ятниця, дорога додому, блог. Сильно змучив мене цей тиждень. Коли мене попросили описати попередній в трьох словах, я сказала – флешмоб, стрижка і дизайн. Я кардинально змінила зачіску. Тішуся цим. А якщо вмістити теперішній в декілька слів, то ось: ще більше дизайну (займаюся графічним, як волонтер, якщо комусь цікаво), перші сльози, перша кава заварена вдома і перша безсонна ніч. Це дуже щиро і без масок. Just overwhelmed.

Але не думайте, що я про щось шкодую. Просто емоційна та фізична втома. І це природньо, адже завдань все більше, лекційних занять все менше. Багато практики, що насправді чудово, адже хто любить сухий матеріал, який ти ніяк не можеш примінити в життя? Саме час креативити та проявляти себе.

Мені важко визначити 1-2 пріоритети, тому окрім навчання я набрала ще декілька проектів. З одного боку мені це потрібно для розвитку і досвіду, з іншого через постійну зайнятість зникає мотивація і я хочу відмовитися від всього аби тільки спокійно собі жити. Отак і шукаю золоту середину.

Сьогодні, до речі, представниця громадської організації “Україна без сміття” відвідала наш заклад. Для себе я майже нічого нового не взяла, бо вже раніше писала, що неодноразово задумуюся про екологічні проблеми і досліджую цю сферу самотужки. Тому я просто раділа, що цю інформацію озвучують і хоч зараз більшість студентів байдуже ставляться до неї, вона згодом матиме вплив. Я вірю.

Гарних канікул, дорогі читачі. Насолоджуйтеся цим періодом вашого життя, але і не марнуйте час. Будьте свідомі і не байдужі до інших і до природи. Творіть добро навколо себе. Ми чекаємо на активну молодь.

Insta: @soniachnaa

Fb: Anna Syrota