Останнім часом стає складніше, адже навіть мінімальне число лекцій швидко спливає. Грядуть години практичних і лише практичних. Готуватись для одного та іншого буває складним, тому пропоную розглянути пару лайфхаків.

 

  1. Зроби за сьогодні те, що хочеться зробити потім. Відкладай справи на сьогодні. Бодай трохи роботи сьогодні забезпечить менш напружене завтра.

  2. Спитай у старших курсів про методи проведення практичних.

  3. Приготуй з вечора все на ранок.

  4. Спи.

 

В принципі, все елементарно, однак в реальності чомусь одиниці виконують хоч деякі пункти з зазначеного.

 

Тепер до діла. Що в нас по подіям?

День відкритих дверей. Цього тижня факультет романо-германських мов ласкаво відкривав двері для можливих першокурсників. Їм провели екскурсії, знайомства та ознайомчі лекції (в одній з яких я навіть встигла взяти участь). В цілому, це той захід на якому варто побувати. Пам’ятаю, подібне зіграло велику роль для мене.

 

ГУРТОМ. Змагання між командами гуртожитків. Дуже подібно до візитівки. Тут теж збирають команди, готують жарти, творчі виступи та відео. За класикою жанрів, виступи оцінює колегія журі. Брати чи не брати участь — діло кожного. Проте пам’ятай, що подібні заходи є чудовим досвідом (хоча я не шкодую щодо власної відмови).

 

ОБЖ. Лекція для декількох факультетів одразу. Вона єдина в своєму роді. Ми, навіть, не зовсім розуміли чого очікувати. До нас приїхала приємна дівчина-волонтер з Києва, яка виступала з презентацією щодо екології. Вийшло цікаво, коротко, змістовно. Крім того, після неї ще залишилась вільна година часу, адже промова тривала від сили 30 хвилин. От такі то справи.

 

Підсумки тижня: 1. Почитай пару правил сортування. Дотримуйся хоч 2-3 з них.

2. Дізнайся про ГО міста Острог. Підпишись на їх новини.

3. Готуй жарти. Багато жарті та ідей.

4. Споглядай час від часу на дошку об’яв. Це корисне заняття.

 

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм: @spanish_tomat