Ніяких ліричних вступів про красу багряних фарб навкола. Жодного згадування про феєричні симфонії вітрів. Ні єдиного нагадування про завершення першого місяця осені. 😳🍁

 

Вікно. Час від часу розклад дарує бажану можливість відпочинку. Однак на РГМ навіть вільні хвилини вимагають порядку. Пропоную тобі планувати “вікна”. Візьми необхідну для читання книгу, захопи ноутбук для перегляду фільмів, схопи предметні зошити для заповнення, домовся сходити з друзями на чашечку гарячого напою, забіжи додому на обід. Впевнена ти знайдеш потрібну тобі справу.

 

Зустріч з іноземцями. Європейський день мов святкують 26 вересня з метою надихнути жителів Європи на вивчення мов. У багатьох країнах проходять конференції, семінари, лекції та відкриті уроки в навчальних закладах, концерти, виставки. Особисто для мене подібний захід 2018 року відзначився приємною зустріччю. Острозька академія радо прийняла подорожніх із Туреччини та Литви. Хлопці розповідали про свою мову, певні особливості народу, звичаї та власні враження від України. Я виділила дві основи: 1. Турецька мова звучить доволі суворо. 2. В Литві є борщ, який готують на основі кефіру.

 

Початок хвилинки статистики.

 

Найбільш популярною іноземною мовою для вивчення в школі, як і раніше, залишається англійська. Її вивчає 76,8% учнів Європи. У деяких країнах англійська мова є обов’язковою для вивчення ще в початкових класах.

 

На другому місці – німецька. Її вивчають у якості другої іноземної у 12 країнах. Далі іде французька та іспанська мови.  Замикає п’ятірку – російська. Його вивчає 3,2% учнів Європи. Найбільше російську мову вивчають у країнах Прибалтики.

 

Кінець хвилинки статистики.

 

Театр — вища інстанція для вирішення життєвих питань.

Олександр Іванович Герцен

 

Незамінною частиною посвяти в клуб аматорів вже третій рік поспіль являється прослуховування. При записі тебе просять вибрати число від 1 до 5. Так ти обираєш завдання для твоєї першої постановки. Згодом, в зазначений організаторами день, у залі збираються всі дійсні члени театру. Вони уважно спостерігають за новачками, аби відібрати кращих. Усього етапів три, однак “Всё что происходило в Вегасе, остается в Вегасе”. 😉

 

Настільний теніс, або “В пошуках м’яча”. Певна скованість у рухах змушує мене здаватись. В даному виді спорту дуже багато чудових дівчат, що вправно грають у партії. Знайомство починається із теоретичної частини гри. Далі спроби два на два та “Дівчата, вчить відбивати м’яч”. Не буду казати про свої успіхи та уточню щодо можливості зміни секції в блозі.

 

Крім того, пропоную заглянути на щоденник моєї чарівної коліжанки. Анна Сирота з притаманною їй художністю доповнить картину під назвою “РГМ”. Так би мовити, сама читаю та іншим рекомендую.

 

Підсумки тижня:

1. Одразу забери з собою теплі речі.

2. Починай вчити з першого дня завдання.

3. Повторюй пройдений матеріал.

4. Бережи здоров’я.

5. Не став чай біля ліжка.

6. Лягай раніше.

 

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм: @spanish_tomat