Третій тиждень першокурсника —  це коли вже знаєш яка плита гріє швидше, а в якій стороні крана ллється гаряча вода. З кожним наповненим подіями днем вставати зранку дедалі складніше. Час від часу мріється повернутись до “пустих” ранків, де годинами ліниво розминаєш за телефоном м’язи пальців. Однак Острозька академія далеко не про те.

 

Карта для виплат. В цьому році ректорат університету підписав контракт з ПриватБанком. Віднині студенти мають оформлювати “Карта для виплат”, щоб отримати бажаний студентський. Процедура не важка. Головне — вистояти черги. Моя рекомендація: “Виконай все завчасно”.

 

Бухгалтерія. Чорна коняка освітньої установи. Кожен студент має побувати там, як не один, то сотий раз. Можливо тобі пощастить більше, але я все ще не люблю ті стіни. Що не зайду, то обід, то черги, то зорі не так встали. Одним словом — бухгалтерія.

 

Великий теніс. Давно хотіла випробувати себе в подібному виді спорту. Вирішила записатись на аналогічну секцію. Прийшла на відбір. Півгодини тренер бавився з дівчатами, які грали до вступу. Півгодини жалівся на пропуски минулих першокурсників. Півгодини натякав, що не хоче бачити новачків. Ракетку не дав, побігати не дав, інформації про спорт не дав. Що ж, можливо моє бажання покинути корт було більше.

 

Настільний теніс. За перше півріччя я маю відвідати не менше 28 годин. За один день можна відпрацювати вже 3 години. Справки про захворювання нести не потрібно. В місяць платити 60 грн, які повністю йдуть на підтримання гуртка, а саме для закупки шарів. Олександр Іванович прояснив все швидко, доступно та зрозуміло. Я в секції настільного тенісу.

 

Культурно-мистецький центр. Одного разу, студкуратори взяли нас за ручки і забрали з пари фізичного виховання заради мистецтва. КМЦ знаходиться прямісенько біля гуртожитка №8. Це дійсно старе приміщення. Відбір до гуртків відбувається під облубценою стелею в невеличкій залі. Нас вітають та запрошують до столів із написами гуртків. Відверто говорячи, я навіть не читала повний список. Одразу побігла до театру. Мені сказали обрати цифру від одного до п’яти. Вот тепер і маю своє завдання для прослуховування під номером три: “Посмертний монолог Майкла Джексона”. Готуюсь.

 

Fresher’s day – це… Те, що не можна пропустити на факультеті РГМ. Це свято в твою честь. Це вітання. Це танці. Це пісні. Це однотипні сторіс. Це шалений вечір в компанії драйвових людей. В 2018 другий курс влаштував нам квест. Команди складають вісім підгруп, у кожного з яких своє завдання. Від пункту до пункту відкривається нова частина гербу факультета. Врешті-решт, суперники стикаються лбами біля прикрашеної аудиторії П3, де на них чекає ДУШЕВНИЙ концерт. Повірте, не одна частинка мого спітнілого тіла не пошкодувала про той вечір, який для тебе теж може виявитись особливим.

 

Підсумки тижня:

1. Завітай на вихідних в Рівне. З Острога постійно ходять прямі рейси автобусів.  Їхати одну годину. (Я сплатила 45 грн.)

2. Не залишай на вихідні те, що можно зробити в п’ятницю.

3. Тут не має свіжого м’яса.

4. З 13 до 14 в бухгалтерії обід.

5. Вдягай лише зручний одяг.

6. Носи з собою пластир.

 

Є питання? Задавай їх у профілі Інстаграм: @spanish_tomat