Промайнув другий місяць навчання на спеціальності журналістика. І кожен студент, на мою думку, знайшов вже плюси та мінуси навчання в Острозькій академії. Я – не виняток. З моменту навчання відбулося дуже багато змін. Я стала дорослішою, тому що багато справ, з якими раніше допомагали батьки, лягли на мої плечі. Скажу відверто, я взагалі не вміла готувати. Але життя суворе і їсти ж хочеться. Гуртожиток №4. Місце, яке всі називають «Титаніком». Місце, яке пережило пожежу, потоп, голод та холод. Місце, де спочатку все чуже і люди незнайомі, а з часом ти йдеш коридором і вітаєшся з кожним, бо розумієш, що вас вже багато пов’язує. Ти починаєш цінувати ті безцінні хвилини, коли ви збираєтесь в одній кімнаті за цікавим фільмом чи теплою розмовою. У вас з’являються свої «фішечки», таємниці та симпатії. Гуртожиток – місце, де завжди тепла ковдра та зелений чай без цукру. Місце, де всі допомагають один одному, якщо в тебе немає яєць, а дуже хочеться дерунів чи млинців з яблуками. Місце, де якась містична сила викрадає ваші ножі, виделки та сковорідки. Місце, де велика торба їжі зникає за декілька хвилин і вже у вівторок у вас починається «голодний тиждень». Не все так погано, як ви будете собі уявляти перед поселенням. Вахтери зрозуміють, якщо ти прийдеш в 23:05, а гуртожиток до 23:00. Хлопці з сусідньої кімнати допоможуть забити вікно, яке ви (ВИПАДКОВО!) вибили, пересунути шафу чи відкрити банку з помідорчиками. Гуртожиток – місце, де завжди затишно.

Пари. Ох, оцей момент, коли ти лягаєш спати о 4 ранку, бо вчив практичну, а прокидатись треба о 7:30, щоб зібратись. Ви не завжди будете встигати поїсти, якщо ви, як я, обираєте нафарбуватись та одягнути гарненьку сукню. Скажу чесно, не все так чудово та солодко, як обіцятимуть 1 вересня. Будуть пари, на яких ви будете отримувати мінімум потрібної інформації, будуть потокові лекції, на які ви не будете ходити, бо там сидить близько 100 людей, будуть викладачі, які вам не подобаються з різних причин. Але ви все одно будете отримувати задоволення від музики OSTRADIO на перервах, смачних сендвічів з куркою та гарячим шоколадом, цікавих пар, зустрічей з відомими людьми, практичними заняттями та відвідуванням різноманітних гуртків. А їх, до речі, дуже багато.

Це театральна студія, спортивні гуртки, радіо, телебачення, хор та танці. Усе це буде відволікати вас від буденності та сірих буднів. Візитівка. Напевно, найголовніша подія для кожного першокурсника. Я закликаю вас всіх брати участь в цьому дійстві. Це неймовірні відчуття, коли весь факультет збирається для представлення чогось нереального, фантастичного. Ви пишете пісні, ставите танці, придумуєте жарти та монтуєте відео, щоб продемонструвати всім свою креативність та талановитість. Гуртом. Щось схоже на «Візитівку», але битва відбувається між гуртожитками. Тобто приймати участь можуть люди різних курсів. Головне – бути сміливим та мати гарне почуття гумору. Флешмоб. Це безкінечні репетиції під дощем, нові знайомства з людьми, які не знають як і де стати та нестримні емоції пана Дороша. Вам буде лінь ходити туди після пар. Але це об’єднує всю академію, всі факультети. День академії. 17 жовтня наша Альма-матер з’явилася та почала навчати майбутніх спудеїв. У цей день багато меду, солодощів на ярмарку та бджілок від факультетів, з якими будь-хто може сфотографуватися. До речі, у 2017 році бджілки мого найкращого гуманітарного факультету перемогли. Також буде аукціон балів, де ти маєш змогу купити за кілька бджоликів оцінку. Я за всі 2, 5 місяці навчання їздила додому лише раз. Але з упевненістю можу сказати, що навіть на вихідних ви знайдете чим себе зайняти. Головне – бажання та вірні друзі. Навчання в академії надає вам, мої любі журналісти, багато корисного. Це і постійні тренінги в інших містах, і запрошені цікаві люди до нас. Це моя думка про Острозьку академію зараз. А що буде далі? Сподіваюсь, тільки краще.