Привіт, мої дорогі. Я знову з вами. Ну ось так непомітно вже пройшов місяць навчання, в Острозі розпочалась справжня весна. Уже хочеться не сидіти у теплій квартирі, читаючи книжки та сидіти за курсовою, а гуляти з друзями, вдихати неймовірний запах тепла, яке ось-ось прийде. Хочеться вилізти з теплих пуховиків та пальт, одягнути зручні кросівки та з новим натхненням ходити по знання в улюблену альма-матер.

Якщо тут, серед моїх читачів, є майбутні правники, то я хочу з вами поділитися яким захоплюючим буде навчальний процес у 2 семестрі. Надзвичайно цікавим є курс Історії держави і права зарубіжних країн. Петро Михайлович Кулаковський нагадує мені викладача з моїх улюблених фентезі. Нереально багаті знання про історію абсолютно усіх цивілізацій та держав, які коли-небудь існували. Тепер фільми типу «Індіани Джонса» та «Бібліотекаря» є не такими далекими від реальності з їх абсолютними знаннями історії нашого світу. Я думаю, що навіть заради цих лекцій уже варто навчатися в ОА, адже тоді ти себе відчуваєш не звичайним українсьм студентом-правником, а як мінімум студентом Єльського чи Гарвардського університетів.
А так у нас життя б’є ключем, навчання триває, триває життя з усіма його злетами та падіннями, попереду багато цікавого, про що я вам обов’язково розповім. Гарного вам дня, мої дорогі читачі. Та до скорої зустрічі, йо-хо-хо!