Субота. 26.11
Зрозуміла, що вже субота, а блогу за цей тиждень так і не було. Власне тому я (байдуже, шо вже 23:20) сіла писати щось:) Ось вони – будні блогера: лови момент, поки натхнення нарешті прийшло! Вже 100, а то й більше разів писала, що не буду писати “аби писати”, тому суботній вечір я присвячую блогу.
Отож, оглянімося на минулий тиждень і заглянемо у четвер. Точніше, 18:00. А що РГМ зазвичай має у цей час? Вірно, English speaking club! Вперше пишу про нього, тому вам, любі, має бути цікаво.
English Speaking Club – то є клуб, організований активістами РГМ для усіх охочих покращити свої мовленнєві скілз:) Що ми там робимо? Дивимось серіали мовою оригіналу, граємо в ігри чи дискутуємо на різні теми. Окей, насправді все набагато цікавіше ніж я оце зараз написала:) Здавалося б, для чого РГМу, в якого і так достатньо англійської, ще й Speaking Club? Я вам скажу – недостатньо!
Плюс до всього, у цьому клубі ми маємо можливість познайомитися з носіями мови. Взаємний обмін досвідом і смішними пригодами – хоча б заради цього варто завітати сюди!
І навіть якщо ви – не РГМ, а англійською ледь споможні видати “London is the capital… ” (в чому я дуже сумніваюсь), English Speaking Club завжди відкритий для вас.
Розвивайтесь і проявляйте себе, зіроньки.
Приємного дня!