• Практичні підходять до завершення, наближається період здачі всіляких модулів тощо. Вільного часу залишається все менше, адже окрім навчання, в ОА відбувається величезна кількість подій. Тому змінюю формат, щоб коротко, але про все. Отож, щодо минулого тижня:
    1. У понеділок 31.10 в Острог завітали Артур Гаутама та Олександр Ткачинський, які об’їздили половину світу автостопом. Хлопці розповіли про свої пригоди закордоном, порадували присутніх своєю творчість (Олександр заспівав декілька пісень під гітару, а Артур презентував свої листівки зі знаками зодіаку). Всі охочі мали можливість сфотографуватися або розпитати щось детальніше подорожуючих.
    2. У вівторок 01.11 НаУ «Острозька академія» занесли в Книгу рекордів України. Студенти провели флешмоб, після якого відбулося наймасовіше поїдання меду. Ректор Ігор Пасічник був у костюмі пасічника, що ну дуууже символічно. Надзвичайно приємно відчувати себе частиною всього того дійства. Саме в цьому вся атмосфера ОА.xbnz0vuqbz4 3. У середу 02.11 ми святкували День академії. По коридорах була справжнісінька ярмарка, де можна було купити багато всього: від гарячого чаю до книг та прикрас(особисто я після двох пар віддала перевагу піцці). Розіграли різноманітні лоти, зокрема бали з деяких предметів.
    4. У четвер 03.11 половина моєї групи (улюблених жешечок) поїхала до столиці на медіа форум, а ми вже розважались як могли, тобто пили гарячий чай у кав’ярні.
    5. Звісно, в такому вирі подій надзвичайно важливо знайти час розслабитись і відпочити, тому в п’ятницю я зі щасливим обличчям сіла в електричку і поїхала додому розповідати батькам про все-всеее, що відбувається в моєму університеті