З чого у вас почалася середа? Ну, як звичайно, так? А до нас приїхала віце-президент американської газети Daily Press.Навіщо? Та просто поспілкуватися. Відчувається рівень, чи не так? США і Острог. Приїхала поговорити. Ну, нічого такого, буває, так?

Bezymiannyi

Жива англійська мова, яка звучить далеко не так, як ми її чуємо з магнітафонів викладачів англійської мови «Юніт ван, лесон ту, спік ебаут Марта і бла бла бла»… Це я помітив точно – нічого складного в розумінні слів носіїв мови немає.

Так, Маріса Порто (це її ім’я) говорила все англійською, що логічно. Дякуючи богу (чи організаторам зустрічі?), у нас був свій власний перекладач (журналіст з третього курсу), який окрім перекладу всього викладеного Марісою матеріалу також перекладав наші питання. До речі, за питання нам давали ручки і цукерки прямо із Вірджинії! Такі, знаєте, шоколадні із смаком м’яти. Для мене це дивне поєднання, не знаю, як для вас.

Але головне – то далеко не цукерки. Просто приємно розуміти, що до нас, в тому числі і до мене, звичайного першокурсника з України, приїхала далеко не проста людина із Сполучених Штатів.

Єдине із того, про що йшла мова на зустрічі, скажу, що зарплатня у журналіста, який просто їздить по місту і пише про якісь звичайно-типові події, складає 3000-3500 доларів. Якось так.