Усім салют!!!Хочу привітати кожного із закінченням першого навчальноо семестру, особливо студентів, які ,передусім, закінчили сесію успішно, а також першокурсникам, які вже ,напевно, повністю пристосувались до нового оточення, правил , середовища. Розпочинається час, якого всі так чекали! Час повного релаксу з рідними, в рідному містечку, в затишній домівці із затишними стінами, в кімнаті, яка навіює спогади з дитинства. Більше того, час чарівних і навіть магічних моментів, адже Новий рік, Різдво не можуть не залишати теплий осад в серці.
В цьому блозі я хотіла б підсумувати все те, що трапилось зі мною в 2019 році і , я думаю це буде цікаво не лише читачам, а й мені самій поглянути збоку на свої здобутки та , можливо, деякі невдачі.
Насамперед я хочу подякувати кожному в цьому світі за те, що я та мої близькі здорові та щасливі! Це перше,що я хочу сказати, бо це важливо.
2019 рік був важкеньким для мене, мабуть , найбільш дивний та незвичний, сповнений багатьох подій. Початок 2019 року був для мене не таким радісним , як раніше через присутність в моєму житті Зовнішнього Незалежного Оцінювання ( так я собі думала до того ,як вступила до університету) Мені було важко морально від обсягу інформації, яку я намагалась в себе вдушити та й окрім навчання було багато думок , які мали вирішити мою долю. Куди вступити? На яку спеціальність? Ти впевнена,що філологія це те,що тобі потрібно? І так кожен день.
На щастя, я позбулась цих думок наприкінці червня. Склала всі три іспити на хороший бал, вступила в омріяний вуз на бюджет. Здається. Казка, а не життя. Я провела чудовий випускний з дорогими мені однокласниками ,встигла відвідати чотири країни, побувати з сім’єю в мальовничих Карпатах і зрозуміла ,що Україна нічим не гірша, від інших. Я проводила час з друзями, сміялась, раділа життю, інколи плакала, розчаровувалась в людях,знову брала себе в руки. Приїхала в Острог , почала вчитись і втягнулась так , що зараз січень і я пишу ПІДСУМОК року. Життя швидкоплинне і в ньому не може бути лише щастя. Повинні бути якісь перешкоди, які я повинна долати, щоб дійти до того найсолодшого в житті- людського щастя. І зараз я ні про що не жалію і насолоджуюсь на повну. Живу сьогоденням , бо життя – зірка, спалахне неочікувано, але повернути її ніколи не можна. Любіть все, що навколо Вас і себе.Це найкраще,що є в людині- любити, не матеріальне, не через вигоду, а просто щиро присвятити життя комусь і чомусь!