Привіт-привіт! Усім привіт, хто натиснув на літери в заголовку і опинився на сторінці одного з останніх моїх блогів.

У мене за вікном літо, але в душі настрій «сесія». Попереду найскладніші дні за весь рік. Я багато хвилююся, в перервах між цими стражданнями дописую цей блог, роблю ще якісь 100500 інших справ і не можу пересилити себе, щоб зайнятися інтенсивною підготовкою.

Цього понеділка ми закрили практичну фонетику. Я щиро любила цей предмет. Чому?

а) в мене виходило і навіть коли довго не виходило, то потім все одно виходило; 

б) на практичних було реально багато практики і більшість матеріалу потрібно було опрацювати вдома. Впевнено пишу, що кожен свій бал я заробила чесно і завдяки старанній попередній підготовці. Фінальний проект, хоч і зайняв багато часу, але справді приносив задоволення;

в) викладачка! Пелипенко Ольга Олександрівна – професіонал і хороша людина. Вона завжди давала більше, ніж від неї вимагалося. Завжди залишалася справедливою до кожного, завжди підтримувала, коли це було потрібно, вона знаходила слова, щоб змотивувати тебе до кращої роботи, до розвитку. Мудра жінка. Тому, якщо ви потрапите саме до неї наступного навчального року – ви щасливчики.

Плюс ще одна важлива спортивна подія цього тижня (для мене важлива лише тому, що там був наш герой Роман) – Рекреація 2019. Команда була дуже гідна. Найкращі хлопці і дівчата, які не побоялися захистити честь факультету. Фото з одним із них.

Рома –  ти гордість нашої А-123!

Та й таке 😉