Тиждень короткий, але такий насичений. Хмарний, вітряний, емоційний, пізнавальний. Мене дивує, як дні витримують і не лопають від запланованих справ. Ми ніколи не дізнаємось на що здатні, якщо не кинемо собі виклик. Не розкриємо свій потенціал, якщо не вийдемо з зони комфорту. Університет дуже хороше місце для таких експериментів над собою, бо є дедлайни, практичні, лекції, завдання, інформація, яка тобі дуже потрібна, заходи, які тебе дуже розвивають. 

До речі, ще ніколи цього не робила, але спробую описати вам мій графік. Кожного вечора я пишу план на наступний день (потім люблю викреслювати виконане). Мені допомагає. Головне реально оцінювати свої сили.

Отож, мій вівторок:


6:45 підйом
•вода (склянка води з медом та лимоном чудово пробуджує)
•Біблія (стараюся читати щодня)
•вчу якесь дз (зрозуміла, що вранці я набагато продуктивніша, ніж ввечері, для мене це ідеальний час в тиші, щоб щось повчити)
•сніданок (хоч я і встаю рано, все одно закидаю його в себе дуже швидко, оперативненько мию посуд і вилітаю з квартири)
Потім пари. Якщо є “вікно”, я йду в бібліотеку/в ресурсний центр/додому/у VIP спудей/до подруги. І вчу щось. На перервах живлюся бананом чи яблуком або печивом/бутербродом з чаєм. Інколи беру з собою сухофрукти, горішки. (“мотайте на ус” і не голодайте😉)

•вдома роблю зарядку 35-40 хв (маю проблеми зі спиною, тому намагаюся розвинути в собі щоденну звичку)

•обід

Якщо ще залишається час, то вчу дз або якщо дуже стомлена виділяю трохи часу, щоб подрімати/полежати.

18:30 йду на зустріч з друзями, де ми спілкуємося, п’ємо запашний чай зі смаколиками і досліджуємо Євангеліє від Марка. Дуже люблю ці вечори вівторка за такі теплі зустрічі❤

Повертаюся я приблизно о 22:00, тому далі час для склянки кефіру і вечірньої гігієни і якщо немає нічого термінового – сон. Ура, я доповзла до ліжка.

Зараз в мене майже кожен день такий завантажений, бо я ще додатково відвідую курси німецької мови, волонтерю в @campus_oa і ще купу іншого виконую. В голові моїй часом вулик, де ідеї, плани, думки снують, як бджілки – шумно і гамірно, проте все ж, цікаво. В Острозькій академії жити/вчитися/мріяти/втілювати/трудитися – цікаво🐝

Ваша @soniachnaa бджілка✨

­