Перебираю в голові десятки варіантів, як почати блог, бо важко зібрати думки до купи, коли твій найулюбленіший факультет ВИГРАВ на Візитівці!!! Just incredible! ✨

Того вечора я купила своїм дівчаткам квіточки, бо для мене вони уже були найкращі, навіть без присвоєних титулів і перемог. 🌺 Коли я йшла в КМЦ, то думала, що ми маємо усі шанси виграти, адже наша команда дуже старалася протягом останнього місяця, але все ж я переживала чи достойно оцінить їх журі?

РГМ відкривав Візитівку цього року. Це був яскравий старт усього конкурсу, жарти добірні, мініатюри актуальні, а які творчі номери прекрасні вони підготували! Ми лише перший курс, але уже співаємо французькою. Наша ведуча була найзапальніша з усіх (це не тільки моя суб’єктивна думка, Анастасії Котляровій дали нагороду – найкраща конферансьє). Раджу читати її блоги, прекрасно передає всю суть, дає креативні поради, пише в творчій манері. А на сцені просто агонь🔥

Повернімося до конкурсу. Уся програма була цікава. Кожна команда гідно представила факультет. Був звісно і примітивний гумор, який викликав легку посмішку, але був також інтелектуальний, від якого отримуєш естетичне задоволення. Завжди захоплююся людьми, які вміють його творити. Бо це талант, писати і розповідати такі жарти, які граються з уявою та розумом слухачів.

Коли журі відправилося в особливу кімнату для підрахунку голосів та визначення переможця, для нас співали і танцювали різні творчі колективи та окремі виконавці. Мені сподобалося. Надихнулася. Які творчі є люди в нашій академії, от справді. І як майстерно вони це роблять. Молодці.

А далі відбувалося щось неймовірне… Коли чоловік, що оголошував результати сказав, що команда виступила достойно, але ніхто і не пам’ятає, коли цей факультет останній раз вигравав конкурс “Візитівка”, щось відгукнулося в серці. Ти думаєш: “Невже справді?” Знервовано сідаєш на край стільця, зжимаєш квіти в руках, чуєш заповітні слова і просто підстрибуєш від радості, що це дійсно правда. РГМ ПЕРЕМІГ!!!

Потім і не описати словами, що робилося на тій сцені. Бо всі ргмівці, які сиділи в залі, побігли вітати наших котиків-мурчиків з перемогою. Ми обіймалися, підстрибували, сміялися, співали, хтось плакав, хтось тримав кубок в руках. Ніби всі-всі в один момент справді стали великою сім’єю, де не було різниці, який ти курс, чи перший, чи четвертий. Рібята, це РГМ. Ви такого більше ніде не знайдете. Тут за першокурсників всі старшаки горою стануть і у всьому допоможуть. То сім’я. То батьки 💚✌

Люблю мою ОА. Мій РГМ. Запрошую до нас, бо в нас найкраще, чесно😉