Хеееей!✋ Філологиня вибачається за свою відсутність. Але сьогодні для вас я підготувала цікаву тему! Ні, не тільки про те, як ефективно вивести мошку (хоч і життя навчило 😁). Оскільки кожен, хто вступає до університету у іншому, не рідному місті роздумує над майбутнім житлом, то було б злочином не розповісти від себе, як воно – життя у гуртожитку.

Отжееее, 1:

Якщо ви любите найбільше тишу, вам спокійніше вчитися у МАКСИМАЛЬНОМУ спокої, то обирайте квартиру. Проте, такий вибір може залежати не тільки від цього. Нижче розповім про усі особливості життя у гуртожитку.

2: Комунізм у гуртожитку

Якщо у вас є їжа від мами, яку треба конче з’їсти, бо зіпсується, то ви завжди можете поділитися нею з іншими! До того ж, як по вашому, хлопці ходять до дівчат по кімнатах? Звісно поїсти! А як ні, то хоч весело провести час.😁

Але, у гуртожитку з вами завжди поділяться відкривачкою, скотчем, якоюсь приправою, ложкою майонезу чи останньою хлібиною.

3: Як знайомляться між собою у гуртожитку

Скажу коротко: – на кухні чи у черзі у душ. Чекаєш, поки зваряться макарони – знайомишся з іншим, хто теж очікує приготування своєї каші. Усі звикли до зникнення і появи нових людей у цьому велелюдному місці.

4: Як вивести мошку з кімнати

Перше правило – не допускайте псування продуктів, особливо овочів. Друге – дотримуйтеся чистоти. Третє – якщо ж мошка завелася – негайно приберіть у кімнаті, викиньте збудник появи цієї цікавої летючої тваринки. Запам’ятайте, бо згодиться

5: Обставляю свій куточок як хочу

У гуртожитку ви можете поклеїти ті шпалери, які ви хочете, облаштувати свій куток так, як вам хочеться ( приклеїти на стіну свої картинки/наліпки, фото у рамках вішати, полички, гірлянди хоч чіпляйте), зробити перестановку як забажається. Все у ваших руках, так би мовити. Мінус – не дозволяється мати електроприлади крім фена.

Особливістю мого 10 гуртожитка є те, що біля нього розташований військовий ліцей. Про це ловіть цікаву картинку:

На цій веселій ноті закінчу свій блог. Бажаю гарного тижня і позитивного настрою. Ніколи не вішайте носу і будьте впевнені у собі!😘😘 Відправляю вам своє сердечко💚💚💚💚

Instagram: mn.ddddd.28