Хеееей!! Привіт від українського філолога!🙋 Як життя?

У цю п’ятницю було найголовніше свято Острозької Академії – 25 років з її відновлення! І зараз я вам розповім, як спудеї святкували)))

Отже. Була лише перша пара. Після неї усі збиралися в академічному парку, де вже були розташовані столи здебільшого зі смаколиками та різними цікавинками. Все навколо вирувало і посміхалося🌞, грала музика, спудеї міняли гроші на бджілки, своєрідну валюту цього свята. За ці бджілки ви могли купити не тільки представлені товари від кожного факультета, а й бали за деякі предмети ❕ Корупція? Та ні!😁 Це був аукціон з продажу балів. Наприклад, уявімо: ” Старослов’янська мова, такий-то викладач, 5 балів!” І тоді студенти, яким ну дуууже потрібен той бал, піднімають руку і роблять ставки, чи як то😁 Найнижча ставка – 5 бджоликів.

Я вже встигла наїстися і десертом, і желе, і зефіром у шоколаді, і дві цукерки з передбаченнями отримала! 😋😋😋 Моє щасливе лице можна побачити на фото))

А ще під час цього свята нас оточували 🐝бджілки🐝 різних факультетів. Варто було лише сфотографуватися зі своєю (тобто, зі свого факультету) і викласти це в Інстаграм з певним хештегом. За кількістю постів визначали факультет-переможця.

Ну й звісно, як без головного бджоляра, нашого ректора, який традиційно був одягнутий у костюм пасічника 😁 На фото, я сподіваюся, побачите. До того ж, можна подивитися відео про цей день в Інстаграмі Академії.

І після усього святкування ми й далі святкували😁😁 разом з однокурсницями.

А тепер про ще дещо, як я зазначила у назві цього блогу.

Чи думали ви про те, що існує дуже багато теорій, поглядів, вчень, на те, як жити, яким способом, як має бути облаштоване те життя? Зверніть увагу, що думок про це дуже багато, і так само по-різному живуть люди. Питаннячко: “А чи варто жити однаково, ніби є одна-єдина найправильніша істина?”

Про це я зараз читаю у книзі “Трансферинг реальності”, у якій автор наводить приклади з точки зору фізики про наше життя. Так от, якщо ви думаєте, що у вас багато проблем, чи ви у чомусь погані, чи у вас чогось не може бути(бо ну не вірите і все), то так воно й буде!! Про що ви думаєте, те й збувається.

Так само і з ідеологіями – чим більше людей вірить у той чи інший погляд, тим більше впливу має ідеологія.

До чого я веду. Варто шукати свій шлях. Ось чому кажуть “слухайте себе”. Слухайте і обирайте відповідально найкраще, що можете обрати. Відповідально!  Якщо не має єдино вірного шляху, а є для кожного свій, то варто поважати подорожі по життю інших. Чи не так?

На останок залишу вам цю картинку:

Мрійте, вірте, відшукайте себе та дійте!