Всім привіт!!!✋ Мені здалося, що я мало про себе розповіла. До того ж, кожного абітурієнта хвилює думка “Як же воно, бути студентом? Що вони роблять у вільний час? І чи зможу я призвичаїтися до цього життя??”

Отже, на цих вихідних (вже 4 тиждень навчання, Карл!!!!) я зрозуміла, що мені варто відпочити(не відірватися з друзями, а справді відпочити) і побути на самоті (що я дуже люблю, бо так ми маємо змогу почути власний шепіт справжнього бажаного) та деякі інші речі, які я опишу нижче.

Перший тиждень, нам казали, буде найтяжчим. Чому? Тому що ми ніби пішли у перший клас, нам потрібно увійти у смак😋 студентського життя запам’ятати, де і які аудиторії,  познайомитися з деканатом, Братством Спудеїв. Ми тільки починали знайомитися зі своїми коліжанками та коліжанином😁 А на другому тижні, під час психологічних тренінгів для першокурсників, виявилося, що ми дуууже дружня група!! А це сприяє більшому розслабленні та спокійній адаптації.

Також, я переживала, чи встигну вчити усю інформацію, чи добре буду готуватися до практичних занять❓Я все встигаю, вчу, ще й ходжу по магазинах за продуктами, встигаю вирішити питання щодо прописки і поселення у гуртожиток. Часу 🕖 достатньо, аби добре підготуватися. Тут все для того, аби ви могли добре вчитися.

Ще одним, найстрашнішим для мене, питанням було Чи знайду я друзів? Чи сприймуть мене таку?”

Якщо чесно, то кожен почав здебільшого спілкуватися з тими, хто їм симпатизує. Це нормально. Ми не можемо спілкуватися завжди з кожним. Але, я не хочу сказати, що наша група поділилася на групки. Нам приємно спілкуватися один з одним🙋. Якщо, чесно, мені дуже цікаво дізнатися щось про багатьох моїх колег. Кожного я сприймаю як окрему особистість, що має свої здобутки, свої історію та минуле. Разом з тим, деякий час мені здавалося, що зі мною спілкуються аби просто поговорити ( мої переживання, що спричинені минулими неприємними ситуаціями вилізали з-за сховку). Та згодом я зрозуміла, що це не так, і я почала відчувати себе комфортніше у спілкуванні (я їм не здалася❗❗❗😁✊) Важливо бути собою. Не придумуйте собі стереотипних образів яким ви хочете бути, поводьте себе природньо, 🍃naturaly🌿, вас обов’язково приймуть зі всіма своїми приколами.

В нашій групі є дівчинка, про яку ми, здається геть нічого не знаємо. Вона дуже тихенька, так само тихо відповідає на практичних. І це нормально. Аби полегшити своє знайомство з університетом, можна записатися у волонтери, до спортивного гуртка, проявити свої творчі здібності на літературному гуртку Літера, піти у кафешку разом зі своїми одногрупниками. Не бійтесь знайомитися ❕ Це вам допоможе не почуватися відчудженим. Не бійтесь бути ініціативними❕

Але, чому я на початку писала, що мені хочеться відпочити? Цьому сприяє від’їзд моїх сусідів по кімнаті (ні, вони класні😁 не подумайте нічого), адже я можу побути наодинці, слухаючи свої відчуття. Справа в тому, що я почала дуже інтенсивно навчатися,( я це люблю 😁), та через це я сплю на 1-2 менше, ніж мені потрібно. І це відбивається на моєму самопочутті.

Сьогодні субота. Я через рік вперше танцювала💃. Просто, для себе ( я займалася сучасними танцями). Мені було так добре 😊 На вечерю я поїла вівсянку з медом та нектарином. Мені подобається ця тиша у кімнаті. Я можу оцінити свій стан, звернутися до себе, запитати “Чи комфортно мені? Чи добре мені?” Я смакую часом, проведеним на самоті.

На цьому я закінчу цей блог.✨ Продовження згодом✨

💠Якщо ви маєте якісь питання, пропозиції щодо мого блогу, бажаєте просто поспілкуватися, то я завжди відкрита для вас❕

Instagram: @mn.ddddd.28

Telegram: +38(099)220 31 99