Привіт, привіт, мої любі друзі! Сьогодні незвичайний блог, написання якого я чекала більше двох місяців. Чому? Бо розповідь буде про мій перший День студента! Подія і справді грандіозна, чи не так? Отож, розпочнімо!

День студента це та подія, яку чекає кожен студент. А особливо вона є важливою для першокурсників, адже для нас це перше свято у стінах університету і важливо саме свій перший День студента зробити незабутнім. Острозька академія започаткувала особливу традицію – в честь Дня студента влаштовувати концерт – Візитівку, де першокурсники мають змогу представити свій факультет. Більше місяця студенти кожного з шести факультетів академії готувались днями і ночами, складали пісні, вигадували жарти. І, повірте, це того варте! Адже це не просто концерт, а ваш шанс показати себе, відстояти честь вашого факультету, проявити свої вміння і таланти, і долучитись хоч трошки до спільної справи.

Отже, після довгих тижнів репетицій таки настав той день! Я, звісно, знала, що «Візитівка» це дуже важлива подія для академії, але щоб настільки! Зала КМЦ була просто переповнена. Це була уже четверта подія, яку я відвідала і жодного разу зала культурно-мистецького центру ОА не збирала стільки глядачів. За кожен факультет прийшли вболівати студенти: з кульками, з плакатами, з прапорами. Це було настільки атмосферно, піднесено і неймовірно круто!

Концерт нарешті розпочався, усі команди на сцені, зал аплодує. Виступ за виступом, команди настільки талановиті, настільки усі віддавали себе сцені, намагалися запам’ятатись і показати себе! Справді, це варто побачити і відчути! А як раділи переможці – факультет романо-германських мов, це просто не передати словами! Моя вам порада, якщо наступного року ви вступите до академії – обов’язково пам’ятайте про «Візитівку» і долучіться до цього неймовірного дійства, бо це справді того варте!

Але ж День студента це не тільки святковий концерт. Це також веселий вечір, проведений у компанії чудових людей, це миті посмішок, це загальне свято, що об’єднує усіх студентів, це можливість знайти друзів і створити неймовірні спогади!

Пам’ятайте про це і будьте щасливими!